2737
2734
عنوان

واقعا برام تعجب

436 بازدید | 18 پست

خواهرم و شوهرش یکسال ونیم ازدواج کردن به خدا از ساعت ۱ تا الان  دارن پیام میدن اصلا هنگم مگه چقدر حرف برا گفتن هست اابته شوهراش از اوناس که میگه عموت این کار کرد اون این کار کرد از این حرفای خاله زنک میرنه ولی تعجبم حالا شوهر من اصلا نه زیاد اهل پیام نه زنگ یه زنگ میزنه یکبار درروز زود قطع میکنه پبامم که دوسه تا دونه حتی یکبار بیکار هم بود تو مغازه بازم زنگ نزد پیام بده  منم میگم خوش به خال خواهرم که شوهرش اتقدر بهش پیام میده زنگ و به فکرش شوهر منم خیلی خوبه دوستم‌داره ولی این کارارو نمبکنه چندساعت پیام‌بده و زنگ زیاد بزن ناراحتم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای مرد خاله زنک ک خیلی حرص درآره 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

عزیزم زنگ و پیام چیه اخه من ک اصلا دوس ندارم هر ادمیم یجوره دیگ بعدشم از کجاا مطمئنی با شوهرشه؟؟؟من خودم خیلی وقتااا الکی گفتم با شوهرم میحرفم ولی دوستم بوده😂

2738
بخدا ابجی عین منی فقط فرقمون من نامزدمع  اصلا پیام نمیده و زنگ نمیزنه  فقط الان ک   ی ...

اینا چه جوری بعد از یکسال ونیم اتفدر حرف دارن برا گفتن‌ تعجبم‌ حسودیم شد اتقدر پیام

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ما روزی نهایت ی ساعت حرف بزنیم که کمترم میشه... خواهرم ۴ساعت ی بند حرف میزنن😓 خب کلا متفاوتیم نمیشه گفت کدوم خوبه کدوم بد 

خودتو و زندگیتو مقایسه نکن آفت زندگی مقایسه اس

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
عزیزم زنگ و پیام چیه اخه من ک اصلا دوس ندارم هر ادمیم یجوره دیگ بعدشم از کجاا مطمئنی با شوهرشه؟؟؟من ...

نه چشم خوردم دیدم

وای مرد خاله زنک ک خیلی حرص درآره 

ولی این که انقدر زنگ میزنه و پیام‌میده به زنش خیلی خوبه

واقعا منم   شب عقدمون هی حرف میزدیم و بد روزای  قبلش ندونسیم چی بگیم

نه کل یکسال عقد گفتم 

البته تا چند ماه پیش هم همین بودیم الان جدیدا حرف کم آوردیم نمیدونم چرا😅😅😅

2706