2733
2734
عنوان

بعد از چند وقت مجدد ازدواج کردن خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 134 پست
شرافتا؟ پس هدفات من میخوام درس بخونم پیشرفت کنم بعد مورد خوب ک اومد برم دوس دارم مجرد باشه نک بگم ...

فوق لیسانس دارم، شغل خوب و درآمد خوب 

تقریبا به هرچی که میخواستم هم رسیدم. من 29 سالمه، تو چند سالته؟

✋️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلتنگی ت طبیعیه  چند سالته و چرا جدا شدی؟  الان دیگه میتونی انتخاب خوبی داشته باشی البته ...

همش یاد اغوشش میوفتم 

میگم نکنه بعدی هم بازم؟

وای خدا

مهرش هنوز تو دلمه

تو زرتی زن گرفت الان میگم کس دیگ ای هم رو میتونم دوس داشته باشم یا نکنه اخلاقای خوب اونو نداشته باشع

2731
شرافتا؟ پس هدفات من میخوام درس بخونم پیشرفت کنم بعد مورد خوب ک اومد برم دوس دارم مجرد باشه نک بگم ...

سکه هم میگیری؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
خیلی طولش دادی استارتر بعداز عده باید مزدوج می‌شدی 

مسخره میکنی طولش دادم

تازه میخوام باز بمونم

انگار نمیتونم هنوز دستای کس دیگ ای رو بگیرم

میترسم از دستش بدم

2740

خیلی جالبه به شدت تو نی نی سایت دیدم که متاهلا میان میگن به مجردا که زندگی زناشویی پیفه اهه😓شوهرفلانه بعد اکثرشون مهر طلاقشون خشک نشده دوباره به فکرشوهرن!!!! چرااااا؟؟؟نه واقعا چرا ماهارو اینقد بدبین کردین به ازدواج؟؟؟

فوق لیسانس دارم، شغل خوب و درآمد خوب  تقریبا به هرچی که میخواستم هم رسیدم. من 29 سالمه، تو چند ...

من ۲۵

هنوز جا دارم واسه مجرد موندن 

حوصله مردا رو ندارم باز ی خر دیگ وارد زندگیم شه

مجرد رو هم برا عروسی گرفتنش دوس دارم خخخ

خیلی جالبه به شدت تو نی نی سایت دیدم که متاهلا میان میگن به مجردا که زندگی زناشویی پیفه اهه😓شوهرفلا ...

بخاطر اینکه با پسر مجرد ازدواج کنن. و عشق و حال

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا