2737
2739
عنوان

اسنپ فود عوضی حروم خور

2266 بازدید | 22 پست

بچه ها من خیلی سفارش آنلاین همیشه ثبت میکردم از اسنپ فود 

حروم زاده ها برای سودخوری بیشتر یه تکنیک جدید اضافه کردن 

قبلنا میشد وقتی رستوران غذا نداشت پولو بزنن مستقیم ب کارت 

این بار پشتیبانی زنگ زد گفت فقط میتونیم ب اعتبار بزنیم شما هم میتونیذ از برنامه آپ انتقال بدید خودتون بکارت خودتون یا اینکه غذا سفارش بدید 

گفتم باشه 

رفتم تو کیف پول آپ انتقال بدم عوضیا اول ۲۰۰ تومن هزینه فعالسازی کم کردن ۵۰۰ تومن هم هزینه انتقال یعنی قشنگ ررریدددن ب پول من 

میخوام بگم تو این مملکت از هر راهی ک هست همه جوره همه دهن مردم عادیو سروییسسس میکنن 

این پول از گوشت سگ نجس تره براشون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دویست هزار تومن؟

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
اسنپ مارکتم همینه تازه کالایی که موجوده رو سفارش میدی زنگ میزنن میگن نداریم ، پولو میزنیم به اعتبار

اونو ک نگو یه بار شیر سفارش دادم ۷۰۰۰ تومنی گفتن نداره جایگزین میکنه دوتا شیر ۵۰۰۰ تومنی ارسال کردن 

اصلا حالم بهم میخوره دیگه

ما مردم عادی خیلی بیچاره ایم

2738
دقیقا خیلی زرنگن میزنن به اعتبار که بهز مجبور شی بخری

بعد خب میدونین ک تو اعتبارشون ک بمونه به ازای هر ۱۰ هزارتومن ماهانه اونا ۲۰۰۰ تومن سود میکنن 

خیلی زرنگن حروووووم خوریه ب خدا این پولا پولای کارگریه نباید این کارو کنن با مردم

وای تو دیگه خیلی حساسی به خدا🙄

میدونی چیه چون همه مثل من حساس نیستن نشستیم و نگاه میکنیم و زور بالاسرمونه و زندگی میکنیم 

منه نوعی یه نفرم ببین چن نفر دیگه روزانه انقد باج میدن

2706