2733
2739
عنوان

شوهرمو ناراحت کردم😞

2076 بازدید | 31 پست

شوهرم بعضی وقت خیلی حرصم میده مث همین امروز که من دارم باهاش جدی صحبت میکنم و اون وسط حرفام یهو میزد زیر خنده ودست خودش نبود خندش میگرفت منم دوسه بار تحمل کردم بار آخر خیلی اعصابم خورد شد آخه نزاشت حرفمو بزنم ومنم ناراحت میشدم که برا حرفام اهمیت قائل نیس وحرصم دراومده بود باهاش قهر کردم گفتم دلم میخواد محکم بزنمت میخندید میگفت دیگه چی دلت میخواد منم خیلی حرصم دراومده بود از دهنم پرید گفتم دلم میخواد برم یه جای دور که نه تو منو ببینی نه من تورو!

خیلی ناراحت شد گف عه؟ باشه پس میرم که منو نبینی از تو اتاق رفت بیرون قهر کرد😞

خدایا شکرت که به من نعمت مادرشدن روعطاکردی
تو رو خدا قدرشو بدون زندگیاتونو الکی تلخ نکنید

خیییییییییلی حرصم میده ..کلا کارشه یه شوخی بکنه یا مسخرم کنه بخنده بهم فک میکنه خیلی کارش قشنگه! حرصم میگیررههههههه😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوخی الهی..

بهش بگو منظوری نداشتم عزیزم

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
2731
پاشو اگه تو‌یخچال بستنی دارین ببر دونفری بخورین یادش میره. یا چایی قهوه ای چیزی درست کن‌ با بیسکویت ...

فک نکنم!! مث خودم لجبازه فکنم دوساعت باید منتشو بکشم!

خب آخه منم ناراحتم😞

براش توضیح بده باهاش حرف بزن..

هیجی بهتر از حرف زدن درباره مشکلاتتون حلشون نمیکنه

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
2738
براش توضیح بده باهاش حرف بزن.. هیجی بهتر از حرف زدن درباره مشکلاتتون حلشون نمیکنه

دلم نمیخواد اصن سمتش برم باز ازخودش باور میکنه 😑ایشششش

اگه خیلی پرو نمیشه برو یه کم منتشو بکش ولی نه زیاد ها. بهش بگو خوب ناراحت شدی .حرفتو خیلی شیک و اروم ...

پس حسابی باید غرورمو زیر پام بزارم😞

اونم من مغرووور

پاشو اگه تو‌یخچال بستنی دارین ببر دونفری بخورین یادش میره. یا چایی قهوه ای چیزی درست کن‌ با بیسکویت ...

ماشالله چه قشنگ شرح میدی 😹😹😹

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
دلم نمیخواد اصن سمتش برم باز ازخودش باور میکنه 😑ایشششش

پس خودتو بگیر و هیچ توجهی نکن یه مدت خودش میاد منت کشی

2706