2737
2734

امروز بچمو بردم دکتر بعد صورتش چسبید ب ماسکم،اومدم خونه صورتشم شستم ولی هنوز میترسم چون خیلی طول کشید تا اومدیم خونه و شستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حساسم

ن پارک بردم بچه رو ن بازار ن مکان شلوغ هیچ جا

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

منم خیلی حساس شدم 

بیرون ک میرم اینقد خودمو خشک میگیرم ک ب جایی نخورم ک وقتی میام خونه بیحال میشم از خستگی

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

منم خیلی حساسم 

عقل سلیم میگه باید حساس باشیم 

توی کیفت محلول ضد عفونی و الکلی داشته باش 

و تا جایی که میتونی تلفنی کارهای پزشکی رو انجام بده که کمتر و کمتر بیرون بری

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
منم خیلی حساسم  عقل سلیم میگه باید حساس باشیم  توی کیفت محلول ضد عفونی و الکلی داشته ...

داشتم فقط خواستم بغلش کنم ب ماسکم خورد،سرماخورده باید حتما دکتر معاینش میکرد،بنظرت بعد دوساعت صورتش شستم مشکلی داره؟

2738
من از خودم حساس تر ندیدم😥

من من 

واقعا تو این چند ماه رعایت کردیم

هیچ کس نیومده خونه ما (هیچ کس یعنی واقعا هیچ کس)

هیچ کجا مهمونی نرفتیم

خرید های خونه فقط خرید های ضروری که حداقل ارتباط با دیگران رو داشته باشیم

کارم رو منتقل کردم توی خونه و تلفنی و اینترنت پیش میبرم

فقط همسرم سر کار و خرید می ره اونم با دستکش و ماسک و استریل کردن رو کامل رعایت میکنیم

سر کار با رعایت ایمنی و استریل ناهار و ..  میخوره اونم چون ساعت کارش زیاد هست وگرنه که ترجیح میده چیزی نخوره

یک فضای خونه رو گذاشتیم برای موادی که باید زمان بگیرن که عاری از ویروس بشن و انباری شده 

اینقدر که برای آفتاب گرفتن پنجره رو باز میکنم و هر روز آفتاب میگیرم که ویتامین دی کم نشه توی بدنم 

اسباب کشی داشتیم از اسفند موکول کردیم به بعد از واکسن 

اینقدر کم بیرون میریم که ماشین رو فقط دو هفته ای یکبار استارت میزنیم که باتری نخوابه (همسرم سرویس داره به محل کارش)

و ......

تا واکسن هم این جریان ادامه داره

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
داشتم فقط خواستم بغلش کنم ب ماسکم خورد،سرماخورده باید حتما دکتر معاینش میکرد،بنظرت بعد دوساعت صورتش ...

نه عزیزم کاش همون موقع الکل میزدی به دستت و میکشیدی روی پوستش

و اینکه از پوست منتقل نمیشه از دهن و دماغ و چشم منتقل میشه نگران نباش 

پیج دکتر شادی رو توی اینستاگرام دنبال کن و توی پیج دومش یک عالمه پزشک هستن که مشاوره رایگان و ویزیت رایگان اینترنتی دارن که برای ما که بیرون نمیریم نعمت بزرگی هست 

Dr.shadi.life

آدرس پیج دومش رو از پیج اولش بردار و هر دو رو دنبال کن

هم خیالت بابت اطلاعات راحت میشه هم کارهای پزشکی