2752
2734
عنوان

میشه بیاین کمک میخوام، من 20 میلیون

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 82 پست
الان دوتا هم نمیشه. باید یه خرده هم بذاره روش. 

😞😞😞

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
الان ۲۰ فقط دوتا سکه تمام میشه😞

دقیقا، من 2 میلیون داشتم اونو کادوی بچم بود، پارسال گفتم میرم نیم سکه میخرم، نرفتم الان نیم سکه شده 4و خورده ای ولی پولم از دست رفت

یاسمنگولا...آخ آخ..دخترگولا...آخ آخ🤗.                     
2731
بنظر من تویی که مجبوری دور از چشم همسرت سرمایه گذاری کنی زندگی رو باختی  دیگه فکر سود ببشتر نب ...

اخه شما که تو زندگیشون نیستین 

شاید اینجوری به نفع زندگیشه 

😂
بنظر من تویی که مجبوری دور از چشم همسرت سرمایه گذاری کنی زندگی رو باختی  دیگه فکر سود ببشتر نب ...

عزیزم این پولو بابام بهم داده حق خودمه، شوهرمم خودم نمیخوام بدونه چون میدونم ولخرجه این 20 میلیونو تو یه ماه خرج میکنه، حداقل من طلا بخرم که واسه خودم بمونه 

یاسمنگولا...آخ آخ..دخترگولا...آخ آخ🤗.                     
اخه شما که تو زندگیشون نیستین  شاید اینجوری به نفع زندگیشه

چه نفعی عزیزم

زندگی یه مسیره که دونفره طی میشه

یا دوتایی به اوج میرسیم یا دوتایی شکست میخوریم

معنی تک روی اونم تو زندگی مشترک رو نمیفهمم

چه نفعی عزیزم زندگی یه مسیره که دونفره طی میشه یا دوتایی به اوج میرسیم یا دوتایی شکست میخوریم معن ...

متاهلی؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
چه نفعی عزیزم زندگی یه مسیره که دونفره طی میشه یا دوتایی به اوج میرسیم یا دوتایی شکست میخوریم معن ...

شاید مثلا همسر ایشون شخصیتی داره که پول هارو زود خرج میکنه و پس انداز بلد نیست

ایشون سرمابه گذاری میکنه برای اینده 

پس فردا خدایی نکرده به مشکل خوردن بده به همسرش 

ما نمیدونیم که😕

😂
2706