2733
2734
عنوان

میشه بیاین کمک میخوام، من 20 میلیون

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من برو سکه یا طلای دست دوم بخر بدون اجرت،

بالاخره یه جاهایی زن باید بفکر باشه وقتی میبینه که مرد بیخیال هست 

شوهر منم همینه خودم جم میکنم یروزی اگه خواست خونه بخره حتما میدم بهش، ولی اگه بدونهپول دارم ازم میگیره 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
بنظر من برو سکه یا طلای دست دوم بخر بدون اجرت، بالاخره یه جاهایی زن باید بفکر باشه وقتی میبینه که م ...

حالا منکه اونقدر که ندارم که بدم براش خونه بخره، ولی حداقل یه پس انداز داشته باشم خیالم راحته 

یاسمنگولا...آخ آخ..دخترگولا...آخ آخ🤗.                     
2731
بنظر من برو سکه یا طلای دست دوم بخر بدون اجرت، بالاخره یه جاهایی زن باید بفکر باشه وقتی میبینه که م ...

مرسی دوستم ❤️❤️❤️

یاسمنگولا...آخ آخ..دخترگولا...آخ آخ🤗.                     
2740