2737
2734

نشستم دو دو تا 4 تا کردم میزان ضربه روحی که ازش دیدم و در نظر گرفتم دیدم چه بهتر کات کردیم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عادت کردم دیگ

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

زمان همه چیو حل میکنه شک نکن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بعد چند ماه بهتر میشی ولی ممکنه و به احتمال زیاد بعد مدتی میاد سراغت ابدا دیگه نپذیرش این بزرگترین لطف به خودته و کسی که بتونه تا این حد اراده داشته باشه حتما دراینده موفق میشه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
بعد چند ماه بهتر نیشی ولی ممکنه و به احتمال زیاد بعد مدتی میاد سراغت ابدا دیگه نپذیرش این بزرگترین ل ...

من بفکر حال الانمم. متنفرم ازین حالم

رو زمین و هوام . دلم پر استرسه

من واقعا فهمیدم هرچی بخوای از فکر کردن به یه چیزی فرار کنی بیشتر بهش فکر میکنی. بشین با خودت حل و فصلش کن. از اول تا آخر... ، و معمولا بعد کات فکر میکنن دیگه مثل این شخص پیدا نمیشه یا دیگه نمیتونن به یکی علاقمند بشن که این حس ازار دهنده و غلطه

2706