2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خانما گزارش بزنید برام ایشالله مشکلتون حل بشه صلوات میفرستم براتون

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4610197&slug=خانمایی-که-از-دست-بی-توجهی-و-عصبی-بودن-شوهر-ناراحتن-بیان&postId=143465093

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

مگه خیانت کرده؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2738

چرا ازش دلسرد شدی ،،؟ هر چی باشه بازم شوهرته ،، نباید کینه بدل بگیری ،،منم بدترینا سرم اورد ولی حتی الان یادمم نمیاد

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
نمیبخشم فقط ادامه میدم

آخه خیلی بده با اینکه نیاز دارم حاضر نیستم باهاش باشم الان مثل خواهر برادریم اصلا هیچیش برام مهم نیست حتی بره جای دیگه بهتره برام کلا خیلی دوسش داشتم عاشقش بودم ولی زد همه چیز و طی چند سال بهم ریخت هی دعوا بی مهری به خاطر مادرش نتونست بین زن باردارش و مادرش توازن برقرار کنه شبها تنهام میزاشت دیگه ازش سرد شدم خیلی

نه تو بارداری سختی که داشتم اصلا حواسش بهم نبود خیلی اذیت شدم اصلا دیگه بهش حس ندارم 

سخته ولی اگه به خودت بقبولونی دوستش داری درست میشه.با همه چیزش لذت ببر من حتی از بوی بدن شوهرم دوباره عاشق میشم

سخته ولی اگه به خودت بقبولونی دوستش داری درست میشه.با همه چیزش لذت ببر من حتی از بوی بدن شوهرم دوبار ...

باورت نمیشه منم همینقدر دوسش داشتم نمیدونم چرا سر شدم مشاوره برم مثلا چی میخواد بهم بگه   

باورت نمیشه منم همینقدر دوسش داشتم نمیدونم چرا سر شدم مشاوره برم مثلا چی میخواد بهم بگه   &nbs ...

همه چیز به باور خودت برمیگرده بخدا جز خودت هیچ کسی نمیتونه کمکت کن هرروز بلخودت زمزمه کن عاشقشم کائنات کمکت میکنن رو افکارخودت کارکن وقتی بدی هاش یادت میان خودتو مشغول کار کن

2706