2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا همینا دلیلیه برای اینکه این دنیا همه ماجرا نیست کسی که انقد کشت و کشتار کرده و زندگی این همه ...

اون طرفی که کلی خیرات و دست به خیر داره آخر عاقبتش با یه مریضی سخت تموم می کنه

نمی دونم چرا توجیح نمی شم 

انگار لازمه یه مدت زیاد بهش فکر نکنم

مرسی ازت دوستم ولی کلن زیاد قانع نمی شم  بیخیالش  

یه برنامه بود شبکه 4. توی ماه رمضون. خانم یه چند ساعت رفته بود اون دنیا. می‌گفت انقد خوب بود خوب بود ...

اتفاقا این سوال منم بود... از چندنفر پرسیدم گفتن تجربه های مرگ همه قبل دفن شدنشون بود... سختی ها از شب اول قبر شروع میشه...البته برای هرکسی به اندازه خودش...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2728
یه برنامه بود شبکه 4. توی ماه رمضون. خانم یه چند ساعت رفته بود اون دنیا. می‌گفت انقد خوب بود خوب بود ...

عزیزم بر اساس اعمال آدمه ، مگه مریضن آدمو بترسونن ، تو اینکه خدا بیشتر از مادر خود آدم ما رو دوست داره شکی نیست ...

ایشون که این جریان رو تعریف کردن یه مادر بودن ، جایگاه مادر خیلی خیلی رفیع و بلنده ...

ثواب اینکه یه گرسنه رو سیر کنی میدونی چقدره ؟ حالا هر مادری روزانه چندین وعده چند نفر از بنده های خدا که همسر و بچه هاشن رو سیر میکنه ، رسیدگی میکنه ، مراقبت داره ...

از خودگذشتگی داره و هزار چیز دیگه .... حتی لیوان آبی که به همسر بدی بسیار تا بسیار ثواب داره ...

مثلا همسر خودم اگه نصف شب تشنم باشه سریع از جاش بلند میشه ، هر چی اصرار میکنم خودم برم آب بخورم نمیذاره ، میگه ثواب این یه لیوان آبی که به دستت بدم خیلیه .....

جایگاه همچین شخصی پیش خدا رفیعه ...

حالا نمیدونم حدیث قدسیه یا نه ولی از شخص عالمی شنیدم که خداوند فرموده من شرمم میشه افراد مومن و مسلمانی که سنی ازشون گذشته و پیر و مسن هستن رو عذاب کنم ، بر اونها عذابی نیست .. نمیدونم شامل حق الناس هم میشه یا نه ...

و اینکه تو همین برنامه اعلام کردن کسانی که تجارب پس از مرگ داشتن و مورد عذاب و وحشت قرار گرفتن حاضر به مصاحبه و شرکت در این برنامه نشدن فقط قسمت ۲۲ و ۲۳ همین برنامه "زندگی پس از زندگی"  از وحشت و ترس اون دنیا تعریف کردن ....

کتاب سه دقیقه در قیامت رو بخونین ی مرده ۳دقیقه تو اتاق عمل قلبش وای میسه اون دنیا رو میبینه کتاب خیلی عجیبیه

اگه تو قسمت جستجو تلگرام هم بزنی میاد برات بزن ۳دقیقه در قیامت تو کانال گذاشتنش

من هیچ وقت با وجود بدبخت بودنم خودکشی نمیکنم چون مستقیم میرم جهنم

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 

خودکشی سجده جلو ابلیسه

فرد مستقیم میره جهنم

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
2738
چرا فوت کرد ؟

ایست قلبی .....

۳۰ سالش بود ، با بچه یک ساله ....

نگاه به بچه ش میکردی جیگرت کباب میشد ....

شوهرشم که دیگه نگم برات .........

زندگی همینه ، ما زیاد واقعی و موندنی فرضش کردیم ، تصمیم گرفتم بخاطر اینجا آخرتمو خراب نکنم ......

اون طرفی که کلی خیرات و دست به خیر داره آخر عاقبتش با یه مریضی سخت تموم می کنه نمی دونم چرا توجیح ن ...

دقیقا متوجه منظورت نشدم...به هرحال قصد ازارتو ندارم ولی این مسئله مهمیه. به اسم اینکه قانع نمیشم و اینا با موضوع برخورد نکن چون تو ذهنت حصار درست میکنه... برو دنبالش

واقعا اعتقاد نداشتن به اون دنیا واسه آدم همینجا یه جهنم درست میکنه حتی اگه ظاهر طرف درحال خنده باشه درونش قطعا خلا عمیقیه خصوصا هرچی سنش بیشتر بشه... 

موفق باشی

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
میشه بگی چطور شک نداشته باشیم به دنیای بعدی به نظرم اون دنیا رو برای من و امثال من درست کردن که ما ...

نه اینطور هم نیست که شما فکرمیکنین اتفاقا خدا وقتی پیامبرا رو فرستاد برای این بود که بین حق وباطل فاصله بیفته. بعدش دیندار واقعی اونیه که به ظالم وظلم اعتراض کنه نه اینکه بشینه یه گوشه و بی خودی  فقط اه وناله کنه. اصل دین مبارزه با فساد وظلم هست .اتفاقا سراسر دین سفارش به مبارزه ست نه سکوت.حالا اگه برداشت مااز دین اشتباهه دلیل نمیشه دین اشتباهه. خدا میگه ان الله لایغییرما به قوم حتی یغییرو انفسهم. خدا حال هیچ قومی رو تعییر نمیده مگه اینکه خودشون بخوان. 

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
من نمیدونم. چون هنوز نرفتم توی قبر 

خب ولی خیلیا اومدن و هشدار دادن

شما اگه تو جاده باشی ماشینای روبروییت چراع بدن بگن کوه ریزش کرده بعد از سومی چهارمی شک میکنی میگی نمیرم چه کاریه

حالا ۱۲۴هزارتا پیامبر اومدن گفتن اونور خبریه. اگه هیچی دیگه رو هم در نظر نگیری واقعا عقل حکم میکنه ادم احتیاط کنه....

نه فکر نمیکنم  مگه حق الناس زیاد گردنت باشه فکر میکنم بسیار قشنگ تر و پر از آرامش هست و میتون ...

شکستن دل هم حق الناس

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706