2737
2734
من با این داستان های اطراف  یه چن وقتیه به این نتیجه رسیدم که همچین دنیایی وجود نداره

کدوم داستان

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بنظرم جای قشنگی

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخوام برم اون دنیا .نمیاید؟

مگ کشور بغلیع  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

خاطرات اونایی که تجربه مرگ موقت رو دارن بخونی خیلی دیدت باز میشه.به نظر اونا که تجربه خیلی لذتبخشی هست.البته بازم به اعمال خود انسان بستگی داره به نظرم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2740

مستند زندگی پس از زندگی قسمت ۲۲ و ۲۳ همچنین ۱۹ رو ببین دیدت عوض میشه ....

من چند روز پیش یه سرچ زدم ببینم چند نفر جوون از دست دادن ، با خودم فکر کردم اینایی که زندگی عادی مثل ما داشتن و فوت شدن کجا رفتن ؟ چی شدن اصلا ؟

خیلی هم مرگ و میر زیاد شده .....

و به این نتیجه رسیدم واقعا اصل جریان اونطرفه ....

اینجا خیلی زمان کوتاهی در اختیارمونه واقعا ، هرچی هست همونطرفه ...

شما این چند قسمتی که بهت گفتمو نگاه کن متوجه میشی ....

یه برنامه بود شبکه 4. توی ماه رمضون. خانم یه چند ساعت رفته بود اون دنیا. می‌گفت انقد خوب بود خوب بود. یعنی حاضرم باز هم برم. الکی میگفت قضاوت نکنید راجع به دون دنیا. الکی ما رو ترسوندن

من با این داستان های اطراف  یه چن وقتیه به این نتیجه رسیدم که همچین دنیایی وجود نداره

دنیا نیست آخرته

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
2706