2733
2739
عنوان

ی لحظه همتون بیاید🙏❤

57 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

من ۱۹ سالمه و قدمم تقریبا ۱۷۱ ۱۷۰

یدونه رفیق دارم هم سن خودمه تقریبا قدش ۱۹۰ سانت و ۹۰ کیلو وزنشه و ورزشکار نمیخوام بگم پسر بدیه.. خیلی ام دوسش دارم رفیق خوبیه

اما ی مشکلی هست وقتی که باهم میریم بیرون من انقدر اصابم خورد میشه (نه بخاطر اخلاف قد)

واسه ی اینکه دخترا از ۱۵ تا ۴۰ سال متاهل یا مجرد بچه دار یا بدون بچه همه بهش چشمک میزنن یا به اصتلاح نخ میدن بهش که باهاش دوست بشن اصلا ی کارایی میکنن که تو ذهنم تصور خیلب بدی از جنس مخالف پیدا میکنم... اخه متاهل و این کارا!!!!

ب جون مادرم قسم همه اینارو به چشم خودم دیدم..

حتی مورد داشتیم طرف بچه داشته و به این رفیقم گفته حاضرم شوهرمو طلاق بدم بچمم بدم بهش بیام باهات باشم همیشه... و یا دخترا بخاطرص دعوا و بزن بزن میکنن بخدا اصلا ی چیزایی ب چشمم دیدم که اصلا مو به تنم سیخ میشه..

به نظرتون چرا مردم ما باید اینهمه افکار خراب داشته باشن؟؟ یا ظاهر پرست باشن؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این چیزا مادی نیست که همش ظاهر پرستیه

ظاهر پرستی هم از همون مادی گرایی میاد... کسی ک مادی گرا نباشه در درجه دوم ب ظاهر توجه میکنه...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

حرفات همه درست ولی اگر تو خودت اگر این زشت یا معمولی بود بهش محل میذاشتی؟؟

بعدم اون باید بخواد پسر هرچند عوضی و کثافت و دختر باز باشه ولی اگر دلش یکیو بخواد عاشقش باشه فقط آنتنش اونو میبینه...حالا که میگی اون با تو هست..تو هم حتما خشگلی و براش همه چیز تموم باشی به هیچ احدی نگاه نمیکنه.بعدم خوب و دقیق تصمیم بگیر و برو پیش مشاور چنیدین جلسه آأم با اخلاق طرف زندگی میکنه با منشش مرامش حال طرف باید به حالش بیاد باید از سر یه سفره نشستن تا همه چیز ایده ال هم باشید تا نگران این مسایل نشی.دقت کن فقط همین.

حرفات همه درست ولی اگر تو خودت اگر این زشت یا معمولی بود بهش محل میذاشتی؟؟ بعدم اون باید بخواد پسر ...

اینجا حرفت شد دوتا و اینکه اون زشت باشه یا خوشگل یا هرچی .. در هر صورت رفیقمه ما جنس مخالف هم نیستیم ک قیافه برامون مهم باشه دوتا رفیق پسریم رفیق رفیقه دیگه نمیخایم باهم رابطه عاشقی برقرار کنیم که من سوالم اینه چرا واقعا؟؟؟ باید اینجور ادمایی داشته باشیم که ظاهر رو قربانی زندگی میکنن

ظاهر اولين چيزي هست كه آدم نگاه ميكنه. اما متاسفانه مشكل اينجاست كه ملاك ها توي يك مورد خلاصه ميشه و توجه به بقيه ملاك ها نميشه.مثلا طرف پولدار باشه ، كافيه و ملاك هاي ديگه و درنظر گرفته نميشه(اخلاق، خانواده و...) ويا همين قدبلندي، كه بيشتر مواقع ملاك برتر هست و خيلي از بدي هاي طرف تحت شعاع همين قدبلندي قرار ميگيره و ديده نميشه.

2738