2733
2739
عنوان

مامانا بیاین خرابکاری بچم😲

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم همینکارو میکنم فقط این سوالمو جواب بده آبش که میگیرم باز آب داره عیب نداره نجس نیست دستم د ...

نه عزیزم وقتی عین نجاست پاک شده ودیگه بویی نداره سه بارآب بریزوفشاربده دیگه طاهرهست

2728
وایی😲 من اینو دارم دیوونه میشم تو چیکار کردی😞

هیچی دیگه فرشارو که بردن، با کلی شوینده و وایتکس افتادم به جون سرامیک و مبل ، از صبح تا غروب مدام دستمال کشیدم و خشک کردم، تی کشیدم و خشک کردم، یعنی انقد این کارو تکرار کردم که دیگه حالم از هرچی شوینده بود بهم میخورد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
همه جای خونه ک نماز نمیخونین بچه داری همینه سخت نگیر .همه اسم پی پی بچه میاد بفکر نجس بودنش میفتن مش ...

والا 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
اخ اخ  نزديش ؟؟🤣🤣🤣🤣🤪

😁 وای نه طفلکی دست خودش نبود میدونی خیلی بهش فشار اومده بود نتونست خودشو نگه داره، نمیدونم چرا اون روز کاملا رفته بود رو سایلنت اصلا صداش در نمیومد که من بیدار شم، با اینکه من خوابم سبکه ولی این بدجور سکوت اختیار کرده بود😂 از طرفی من وقتی شدیدا ناراحت باشم کاملا لال و بی حرکت میشم، نه تکون میخورم و نه حرف میزنم..فقط خیره میشم به اون خرابکاری😁

ای جان چند سالش بود الان چند سالشه

همین یکی دوماه پیش، 3سالشه😚 خودشم انقد حساسه کافیه یه ذره بدنش کثیف شه، اول جیغ جیغ میکنه بعد میره میشوره، نمیدونم اون روز چرا این کارارو کرد😂 جالبیش اینجا بود که شلوارشو در آورد که مبادا کثیف شه، دیگه فرش و مبل و اینا مهم نبود

2706