2737
2734
عنوان

تیرویید پرکار.حاملم

192 بازدید | 40 پست

سلام یازده هفته هستم امروز جواب ازمایش تیروییدم رو گرفتم گفتن لب مرز هست ۲۹ درصد بود.برم پیش متخصص داخلی واسه بچم خطرناکه؟استرس گرفتم خیلی

خدایا همه رو به ارزوشون برسون🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صد در صد خطر ناکه قبل از بارداری آزمایش ندادی حتما برو آزمایش بده تیرویید خیلی چیز مهمیه 

یه سال قبل دادم نرمال بود چون گفتن یه سال گذشته دوباره تکرار کردن

2740
یه سال قبل دادم نرمال بود چون گفتن یه سال گذشته دوباره تکرار کردن

نه قبل از باردار شدنت باید حتما آزمایش میدادی تیرویید یهو رو میشه منم قبل از بارداری آزمایش دادم کم کاری داشتم تحت نظر بودم بعد باردار شدم تیرویید برای رشد بچس خیلی مهمه اصلا دست دست نکن عزیزم همین امروز برو دکتر 

باشه چشم اره قراره برم

نگران نباش عزیزم.قرص میدن و تحت نظر مشکلی پیش نمیاد برات.منم تیروئید کم کار دارم و تحت نظرم.دکتر غدد میرم.و گفت هر وقت حامله شدی زود بیا.چون من هر 3 ماه میرم.گفت دگ نمون تا 3 ماه.چون دوز دارو رو عوض میکنن

من به دستای خدا خیره شدم💜معجزه کرد💜
نه قبل از باردار شدنت باید حتما آزمایش میدادی تیرویید یهو رو میشه منم قبل از بارداری آزمایش دادم کم ...

یه ساله تو اقدامم اون موقع دادم نرمال بود وقتی حامله شدم اول گفتن چون دادی نیاز نیست ودی چند روز پیش گفتن یه سال تموم شد الان برو ازمایش بده که اونم گفتن لب مرز هستش.اره حتما میرم