2733
2734
عنوان

حق با منه یا مامانم؟

292 بازدید | 33 پست

مامانم دائم غر میزنه هرجا میره میگه من کار نمیکنم تو خونه و همش درس میخونم اخه پشت کنکوریم

من صبح که از خواب پا میشم میرم تشکای کل خانوادمو جمع میکنم نزدیک ناهار که میشه میرم سفره کمکش پهن میکنم و بعدش ظرفارو میشورم مامانم هال رو جارو میکنه من اشپزخونه و اتاقم و سرامیکارو طی میکشم و جارو میکنم شب معمولا شام خودم درست میکنم یا کمک هم درست میکنیم ظرفارو من میشورم

بنظرتون کم کاری میکنم؟واقعا نمیدونم دیگه چکاری از دستم برمیاد امروز مامانم گفت تو مث سگی همش بهم میپری😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما پشت کنکوری هستین

همین کاراهم نباید بکنین

باید تمام تمرکزتون روی درستون باشه. 

ان شاالله بعد کنکور جبران میکنین

حق با شماست

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2728

مشکل از مامانته خدا بدادت برسه منمسالهاست یه همچین مثلا مادری دارم فقط بیخیالش شو 

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
2738

مامانت باید بیاد منو ببینه قدر تو رو بدونه😂

من نهایت کارم اینه بشقابمو از سر سفره برمیدارم همین 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706