2737
2739
عنوان

با حسودا چیکار کنم.....؟......😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 127 پست
بخدا از وقتی عروسی کرده ارزو داره یه گرم وزن اصافه کنه از بس حسوده و حرص میخوره و خود خوری میکنه و ه ...

سعی کن ارتباطت رو کم کنی وهیچ چیز بهش نگو این جور حسودا چشمشون هم بده متاسفانه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه مادربزرگ دارم هر چی بگه اگه ایکی ثانیه فراهم نشه ( حالا میخواد هزار تومن باشه یا هزار میلیارد ...

بله متاسفانه ریشه در کودکی داره. الان ما یک بچه ۹ ساله تو فامیل داریم آینده ی اینو من همینجور میبینم.بس این بچه حسوده. یعنی ده دقیقه باهاش باشی میفهمی داره میترکه از حسودی.و چقدر من متنفرم ازش. آخه بچه که نباید اینقدر حسود باشه. پدر و مادرها فکر میکنن بچست و چیزی نمیگن بهش راه و چاه و یادش نمیدن اونم تو خصلت خودش میمونه .

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2738
من مادرشوهرم اینجوری بود نه تنها ب من حسودی میکرد ب مامانمم حسودی ممیکرد اووف خدا 

مادرشوهر من وقتی تو دوران عقد برام چیزی میخرید بعد یکی عین اونو تو  تن خودش میدیدم😂😂😂😂منکه هیچ کدوم و نپوشیدم چون میرفت پیرزنی میخرید.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
مادرشوهر من وقتی تو دوران عقد برام چیزی میخرید بعد یکی عین اونو تو  تن خودش میدیدم😂😂😂😂منکه ...

باز خوبه برا تو میخرید

من خودم برا خودم میخریدم فرداش میرفت میخرید 

یا مامانم یه کاری میکرد و پیزی میخرید دعوا تو خونشون ک منم میخام باید برام. بخری و یا انجام بدی

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
2706