2733
2734

منه بدبخت تا حالا سه نفرو دیدم هر سهنفرم تو تاپیکام فحش کششون کردم حتما اوناهم کاربری منو دیدن حتی یکدومشون تو یه تاپیکم نظر گذاشت به احتمال 90درصد خودشونن

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بابا نصف زنای ایرانی نی نی سایت دارن🤭🤭

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

نوچ،مخصوصا طرف شوهرم که کلا نمی‌دونن همچین جایی هست

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

یه نفر از آشناهارو میدونم اینجاست ولی اسم کاربریشو نمیدونم.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

من یکی و پیدا کردم رفتم‌تاپیکاشو خوندم اسم باورم نمی شد زندگیش این شکلی باشه من خیلی مثبت فک میکردم راجع بش فک‌میکردم خیلی خوشبخت ولی نه طفلی  راسته ک میگن از زندگی و دل کسی خبر نداره ها 

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
2706