2737
2739

دعای معراج. هر روز صب میخوندم. روی یه کاغذ نوشتم با ون ایکاد و گزاشتم توی پارچه سبز کربلا بستم گردنم

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای این تاپیک و خوندم یاد خودم افتادم. 

من ۱۸ سالم بود عاشق یه پسری شدم اسم هادی بود 

جونم و براش میدام کلا ۶ ماه با هم سر جمع دوست بودیم همش دعوا همش بزن بزن 

پسره خانوادش نظامی و ارتشی و اطلاعاتی بودن خودشم به شدت ظاهر مذهبی 

ولی دختر باز بود انقدر دختر دورش بودن من هروز گریه میکردم و عذاب میکشیدم 

دوست صمیمی خودم عاشقش بود 

ولی هر روز بهش زنگ میزدم جواب نمیداد اخر سر هم گفت دوست ندارم چرا انقد اویزونمی 

از شدت ناراحتی زد به سرم خطم و تمام راه ارتباطیم و عوض کردم 

رفتم کیش ۱۵ روز موندم بابامو زور کردم اینجا خوبه فلانه ویلا بخر 

اون بد بختم دید حالم اینجوریه یه اپارتمان ۴۰ متری خرید 

۲ سال کیش زندگی کردم 

هزار و یک مدل دعا و ذکر و ختم قران و خدارو التماس کرم تا ۲۵ سالم شد متوجه شدم عقد کرده ، سال بعدشم جدا شد.  

الانم من ۲۷ سالم یه مرد بهتر اومد تو زندگیم و مسیر زندگیم عوض شد 

ولی تهه دلم بعضی وقتا دل تنگش میشه. 

رویای شما تاریخ انقضا ندارد. نفس عمیق بکشید و دوباره شروع کنید
2738
ببخشید سفره دلم وا شد  جواب سوالت و ندادم. نه هرکاری کردم نشد

منم اینطور شدم 😔😔😔😔

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

من رفتم پیش یکی ک سر کتاب باز میکرد

بهم گفت ی سری سوره قرآن بخونم و با بعضی به آب و گلاب گمونم فوت کنم و رو سرم بریزم و... گفت اینکارو بکنی بی برو برگرد بابات میگه فقط این! هیچکس خاصی ام مد نظرم نبود. بعد همون شد که گفت!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
وای این تاپیک و خوندم یاد خودم افتادم.  من ۱۸ سالم بود عاشق یه پسری شدم اسم هادی بود  جو ...

منم یکی چهار سالم میخواستم شد، اما طلاق گرفتیم

اونموقع فهمیدم چیزی رو ب زور نخام

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
چهل روز پشت هم ، روزی یک بار سوره یاسین رو بخون

مرسی گلم ...ساعت خاصی داره

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706