2733
2739
عنوان

آزادی زنی که جسد شوهرش را در بشکه قیر سوزاند

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 76 پست
واقعا متاسم برای اونایی که میگن ایول بهش😐 انسان ظالم ظالمه گاهی مردا ظلم می بینن گاهی هم زنها ...

من کلن مرد ستیزم 

الان کمی بهتر شدم با اخباری اج ک میشنوم بدتر میشم گاهی 

پس این خانوم ایول داره.

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا متاسم برای اونایی که میگن ایول بهش😐 انسان ظالم ظالمه گاهی مردا ظلم می بینن گاهی هم زنها ...

اره منم تازه میخاستم بگم اگه شوهره این کارو کرده بود همه میگفتن حقش نبود اگه هر کاری هم کرده بود تو این مملکت زنها امنیت ندارن و از این حرفها در هر صورت ما خدا نیستیم و قاضی هم نیستیم خودمون مجازات کنیم 

با منشی رابطه داشت

حقش بوده دم زنش گرمممم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
اره برده بود پشت بوم تو بشکه اتیشش زده بود . روش سیمان ریخته بود بعد چند روز خونابه زده بود بیرون از ...

اوه اوه چه دلی داشته شیر زن بوده😄

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738

واقعا سر ماجرای برعکس خودشون جر دادن ملت . اون دختر آبادانی و ...‌‌‌ الان انسانیت یادشون رفته ریلکس شوخی میکنن با جنایت یک انسان . ⁦☹️⁩ 

من بچه بودم تو یکی از روستاهای اطراف شهرمون زن به کمک پسرش شوهرشو با چاقو کشته بو تیکه تیکه کرده بود بد سوزونده بود جولو چشم دختراش از بس شوهره شکاک بود وزنش کتک میزده 

منم بعد خیانت اون اشغال قرص بخوردش دادم شانس اورد نمرد 

وگرنه راحت شده بودم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اره منم تازه میخاستم بگم اگه شوهره این کارو کرده بود همه میگفتن حقش نبود اگه هر کاری هم کرده بود تو ...

خیانت زن و مرد نداره  

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
منم بعد خیانت اون اشغال قرص بخوردش دادم شانس اورد نمرد  وگرنه راحت شده بودم

واقعا میگی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

شوهرش خبانت کرده بوده . با یه همکارش رابطه داشته . زنشم در حد مرررگ کتک میزده . زنه کینه به دل گرفته و تو شیرموز قرص خواب اور ریخته و ...

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706