2737
2739
علائم دیگه رو باید ببینی مثلا شب تب و لرزت چوره

ببین یکباره دندونم درد گرفت و اینکه لرز کردم غذا هم ک میخورم میخام بیارمش بالا و اینکه گلومم خیلی کم درد میکنه😫از طرفیم نمیدونم باردار هستم یا ن ک برم سی تی اسکن  بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین یکباره دندونم درد گرفت و اینکه لرز کردم غذا هم ک میخورم میخام بیارمش بالا و اینکه گلومم خیلی کم ...

اینروزا خیلیا توهم کرونا دارنا

ولی مثلا من خودم کرونا گرفتم یهو تمام علایم اومد سراغم.‌ خودم قبل تست مطمئن بودم کرونا گرفتم

توام فعلا تا فردا صبر کن انشالله نیست

2728

من حالت تهوع نداشتم ولی تا چار روز با ژاکت بودم تو خونه و شبا با دوتا لحاف میخابیدم ، همین هفته پیش

کلا علائم خیلی متنوعی داره

و اینکه ب محض اینکه بری دکتر ک سی تی نمینویسه واست

اگه معاینه کنه و ریه ها درگیرشده باشن سی تی مینویسه

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
من حالت تهوع نداشتم ولی تا چار روز با ژاکت بودم تو خونه و شبا با دوتا لحاف میخابیدم ، همین هفته پیش ...

چن روز حالت بد بود چند روز طول کشید و اینکه کسی ازت مراقبت میکرد؟

2738
ن حس چشاییم خوب با بوییاییم

خب نگران نباش خیلی تب سنج اگه دارین تبتو بگیر اونم اگه ۳۷ به پایین باشه هیچی نیست فقط مایعات بخور هر مایعاتی که‌ به دستت میرسه چای آب آبمیوه دمنوش خاکشیر همه چی اسهالتم از استرسه

2706