2737
2734

#خبرهای_موثر

📌سهام‌داران عدالت در روش مستقیم می‌توانند از امروز سهام خود را معامله کنند

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت:

سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند.

برای آنهایی که سهام عدالت به آنها تخصیص داده نشده بود، از روز شنبه ۱۴ تیر ماه این سهام به آنها تخصیص داده خواهد شد و کسانی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند اولاً دارایی خود را در پرتفوی سهام ببینند، ثانیاً‌ می‌توانند سهام خود را اضافه کنند‌، بفروشند، تبدیل کنند و یا نگه دارند و این اختیار با آنها خواهد بود/اقتصاد آنلاین

@akhbareh_saham

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کی میاد تو پرتفو که میخوای بفروشی 

من تو بورس نبودم ولی از انروز میشه معامله کردم منم کارگزاری مفید هستم 

#خبرهای_موثر 📌سهام‌داران عدالت در روش مستقیم می‌توانند از امروز سهام خود را معامله کنند سخنگوی ...

خوش خبر باشی 

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2738
ممنونم

من۲۵ام با کارگزاری فروش و ثبت کردم ینی از امروز به فروش میره؟

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
تا الان که نیومده تو پرتفو من آگاهم 

نمی دونم عزیزم من الان رفتم مفید دیرم ارزش کل رو زده ۱۷ و خورده ای برام.گزیته فروش هم داره اما انقدر شرکتهای خوبیه موندم کدوم بزارم تو فروش.

نمی دونم عزیزم من الان رفتم مفید دیرم ارزش کل رو زده ۱۷ و خورده ای برام.گزیته فروش هم داره اما انقدر ...

با کدوم سایت رفتی عزیزم؟se.emofid.com?

2706