2737
2734
عنوان

🌸چالش و بحث و گفتگو و مشاوره :نیازهای یک مرد چیست

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اينكه بهشون اين احساس رو منتقل كنيم كه همسرمون تونسته نيازهاي خانواده ش رو تامين كنه و از اين لحاظ احساس غرور داشته باشه اينكه بهشون اين حس رو بديم كه تكيه گاه خوبي برامون هست توي هر شرايطي ميتونيم بهشون تكيه كنيم بيشتر حس غرور از لحاظ داشتن خانواده موفق پشتيباني و حمايت خانواده و اينكه تاييدشون كنيم

2738
اسمش روش...خوش اخلاقی...نق نزدن بیخودی

خوب ببینید چکار میکنید که ما نق میزنیم به قول یارو 

میگه به خدا میگه خدایا چرا دختر ها اینقدر ناز و خوبن قشنگن و ...

ولی زنها نق نقو رو اعصاب و بی حوصله و ...

خدا میگه چون دختر ها ساخته دست منن ولی زن ها ساخته دست شما مرد ها

بعله اینه که ما نق میزنیم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
اينكه بهشون اين احساس رو منتقل كنيم كه همسرمون تونسته نيازهاي خانواده ش رو تامين كنه و از اين لحاظ ا ...

من درحالی که شوهرم ورشکست شده بودو نیازامم برطرف نمیکردمن بهش غرورمیدادم که بتونه دوباره سرپابشه ولی واسم شاخ شد الان که شاخشوشکوندم نرم شده میگه کاش مثل قبل باشی غرورمو له نکنی ...ولی قدرموندونست بعضیا لیاقت خوبیوندارن واسه همه جواب نمیده این کارا

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

حق با شماست ميدونيد هر كسي بر اساس شناختي كه از طرف مقابلش داره چيزي رو ميگه و يا اونطوري با همسرش رفتار ميكنه كه ازش شناخت داره ولي مطمئن باش دوست خوبم كاري كه شما كرديد پيش خدا اجر داره مهم خداست كه از آدم راضي باشه خيلي ها اصلا به همسرشون اميد ندارن ولي كارهايي رو كه ميكنن براي رضاي خدا انجام ميدن شما هم اجر محبت هايي كه به همسرتون داشتيد رو خدا جواب ميده و كاري ميكنه كه همسرتون خودشون متوجه اشتباهشون ميشن و متوجه ميشن كه شما چقدر خانمي كرديد دوست خوبم با خدا باش پادشاهي كن

والله هیچ نیازی نداره که برطرف نکنم همه نیازهاسو برطرف میکنم جز مجرد گردی با دوستاش که جراعت بیان کردنش نداره اما همیشه دلش میخواد بره چونکه میاد از سفرهای مجردی دوستای متاهلش

میگه برام این یکی به گور میبره نمی‌ذارم عمرا بره 🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂💪💪💪💪

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706