2737
2734

سلام🖐

خانما حتما شما هم شنیدید که استروژن صفات زنانه را افزایش میدهه وعلاوه براین باعث میشه اندام زنونه تر بشه و بینی باریک تر و چشمها درشت بشه و ...

من سوالم اینه که ایا با مصرف قرص استروژن هم همچین اتفاقی میفته؟!!

کسایی که قرص استروژن مصرف کردند چی اونها چه تغییراتی در خودشون میبینند؟

قیمت قرص استروژن چنده و اطلاعاتی که درباره مزایاو یا معایبش میدونید بگید لطفا😍

من دکتر این ماه بهم داده برا بارداری

نمیدونم تاثیرشو

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط اینو میدونم که مصرف زیاد قرص استروژن میتونه سرطان زا باشه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
پس مثل استروژن طبیعی نیس و  تاثیر زیادی نداره؟

قرص که کلانبایدبخوری اصلافقط تجویز 

عرق رازیانه هم خیلی عالیه ممکنه جواب بگیری 

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩
من دکتر این ماه بهم داده برا بارداری نمیدونم تاثیرشو

بله یکی از اقوام ما بعد از مصرف قرص استروژن قبل از بارداری الان باعث شده ب ا س ن بزرگتر و چهره قشنگتری داشته باشه ،حالا من نمیدونم شاید روی هر فرد تاثیر متفاوتی داشته باشه

پس مثل استروژن طبیعی نیس و  تاثیر زیادی نداره؟

خب کسی که استروژن بدنش به شکل طبیعی زیاده با اون فرم رشد کرده

قرص که نمیتونه ادمو جراحی پلاستیک و از این رو به اون رو کنه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2740
قرص که کلانبایدبخوری اصلافقط تجویز  عرق رازیانه هم خیلی عالیه ممکنه جواب بگیری

ممکنم هست که کلی جوش بزنه!

بله یکی از اقوام ما بعد از مصرف قرص استروژن قبل از بارداری الان باعث شده ب ا س ن بزرگتر و چهره قشنگت ...

خدا از دهنت بشنوه خواهر😁

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
استروژن چرا  باعث جوش بشه

تو باشگاه ی خانومه عرق رازیانه استفاده کرده بود کل صورتش جوش شده بود

چراشو نمیدونم