2733
2739

متاسفانه حق داری🤐

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مشکل نداشته باشی نگران نباش ۵ انگشت که مث هم نیستن😊

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2731
2738

خوب شاید همسراشون مقصر بودن تو جدایی

اصلا خودشونم ک مقصر باشن ربطی نداره اخلاق شوهر شما وبرادرش یکی ک نیس

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

خوب اونا زندگی خودشونو دارن شمام زندگی خودتو 

خواهر شوهر منم جدا شد و البته یه ازدواج خیلی بهتر هم کرد زندکی خودشو کلا عوض کرد برد به سمتی که دوست داشت  کاری با من یا کس دیگه نداشت 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

تا سه نشه بازی نشه.         شوخی کردم خب اونا زندگیشون راضی نبودن طلاق گرفتن به تو ربطی ندارد اگه خوشبختی هیچ نگرانی ندارن 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری

منم برادرشوهرم ۴ سال پیش طلاق گرفت 

خواهرشوهرم ۲ سال پیش 

یکی دیگه از برادرشوهرام زنش بخاطر بچه هاشو بی جایی مونده سر زندگیش 

والا منم خیلی صبور بودم که تا الان جدا نشدم 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2706