2737
2739

خسته شدم آی وی اف آی یوآی داروگیاهی...نشدکه نشدمیخاراههای پیشگیری روبکارببرم که دیگه سرموعودنگم شایدباردارباشمودلموخوش نکنم به معجزه وشانس و..😭😭😭

😭😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم بنظر من بزن به در بیخیالی نه پیشگیری کن نه هیچی‌ . اصلا ولش کن حالا که تلاشتو کردی نشد‌ ولش کن بهش  دیگه فکرم نکن . از خدا بخواه و بسپرش به همون خدا‌‌ 

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
2738

ایشالا به حق حرمت خانوم فاطمه الزهرا مامان بشی و دامن همه منتظرا سبز شه توهم همچنین 

خدایا داده هایت نعمت نداده هایت حکمت اصلا ناراحت نشو منم یبار ای یو ای کردم ناموفق بود اینبارم امیدم بخداست که جواب بده و منو از منت ها خلاصم کنه😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706