2737
2739
اوووه. ولش کن بابا محلش نده. اگه میگفتی هنوز خونه رو به نامت نزده میگفتم یه کاری بکنی یه حرفی بزنی، ...

منم از همین دلم گرفتع ک بمن میگ اون ثابت نشده! من ک بخاطر این حرفش میسپارمش بخدا

هرچند اگ ب شوهرم بگم  ی جا میره همین ثابت شده رو بشه تیکه میندازه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
چیکارکنم ؟ دلم پره  با شوهرم درد و دل کنم؟ بچها اون کلمه ک گفته من ثابت شده هستم اون نیس خیلی ...

من جای شما بودم نمیذاشتم خاله محترم به هدفش برسه اعصابم خورد باشه به هیچی حسابش نمیکردم. خاله همسر منم همینجوریه خعلی رو مخه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینجاست که تو الان بارداری و به مناسبت تغییرات هورمونی موضوع رو خییییلی گنده می‌بینی

بذار منی که از بیرون دارم بهت نگاه میکنم بگم

خاله هه یه حسود پلاستیکیه که تلاش داشته با این حرفا آب بریزه روی جیگرش

خواهر شوهرت به شدددددت اشتباه کرد که خبر چینی کرده الان تو بدونی یا ندونی اون چی زر زر کرده چه تفاوتی به وجود میاره؟

ضمنا خودت و شوهرت مهم هستین نه اره و اوره و شمسی کوره

پس به جای حرص خوردن بشین زندگیتو بکن لذت بچه ت رو ببر 

هر کسی می‌تونه بر اساس شعورش اظهار نظر کنه اصلا آزادی بیان یعنی اینکه به دیگران اجازه بدیم بر اساس شعورشون هر چی می‌خوان بگن ولی ما میتونیم به اون حرف بها بدیم یا ندیم 

من جات بودم می‌دونی کی ناراحت میشدم؟ 

اینکه این حرف ها روی شوهرم اثر بذاره 

وگرنه حرف که باد هواست

منم از همین دلم گرفتع ک بمن میگ اون ثابت نشده! من ک بخاطر این حرفش میسپارمش بخدا هرچند اگ ب شوهرم ب ...

محل نده بابا، فقط مهریه رو بیار تو ذهنت که اصلا نیازی به اثبات و این حرفا نیست. و از شیر مادر هم حلال تره. شما با خودت فکر کن هر مقداری که شوهرت پول گذاشته، جای مهریه ت هست و با خیال آسوده زندگی کن. البته اینو به کسی نگو ها فقط تو دل خودت.

الان از لحاظ روانشناسی، تو والد سرزنشگر شخصیتت فعال شده و مدام بهت میگه چرا گذاشتی در موردت همچین حرفی بزنن؟ چرا جواب نمیدی؟ چرا بی زبونی؟ چرا به عمر هیچی نگفتی که الان اینجور سوارت بشن؟ چرا نمیتونی از خودت دفاع کنی؟ و هزار چرای دیگر. یاد بگیر تو این مواقع والد رو سرکوب کنی تا بتونه کودکت رو سرزنش کنه.

منم مثل تو بودم والد سرزنشگر قوی ای داشتم. ولی چند تا کتاب خوندم خیلی خوب شدم.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
محل نده بابا، فقط مهریه رو بیار تو ذهنت که اصلا نیازی به اثبات و این حرفا نیست. و از شیر مادر هم حلا ...

درسته گلم

عزیزم کار شمارو گفتم بی سیاستی ک بره خودشو طلبکار نشون بده البته استارترم ی جاهایی بی سیاستی کرده&n ...

والا من هیچوقت اجازه توهین به خودم رو ندادم و جواب دادم و برا همین سالهاست نشنیدم کسی حرف نامناسب بهم بزنه یا حتی پشت سرم بگه یا رابطش رو باهام بد کنه! خب این بی سیاستی به قول شما بدجور جواب داده برام! 

مشکل اینجاست که تو الان بارداری و به مناسبت تغییرات هورمونی موضوع رو خییییلی گنده می‌بینی بذار منی ...

درسته عزیزم

فقط من از اونجا دلم گرفت ک گف من ثابت شده ام اون نیس خدایی تو جایی من بودی ناراحت نمیشدی؟

درسته گلم

اگه دوست داشتی کتاب معرفی کنم بخونی بعدش ببین چقدر حرف این و اون برات بی اهمیت میشه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740
اگه دوست داشتی کتاب معرفی کنم بخونی بعدش ببین چقدر حرف این و اون برات بی اهمیت میشه

اسمشو بگو ممنون

هرچند الان نمیخونم همش‌اون حرفش یادم میاد ک بهم گفته اون ثابت شده نیس من ثابت شده ام!!!!

عزیزم من همشو خوندم 

اولا مبارکتون باشه خونه 

خونه که الان به نام شماس و تا فیها خالدونشون سوخته 

بالا برن پایین بیان فرقی به حال شما نداره 

به نظر من همون جواب مادر شوهرتون یه تو دهنی خوب بوده براشون 

حالا بزار همش عر عر کنن پشت سر 

اونی که پشت سر حرف میزنه جاش همون پشت سرته 

ارزش رو در رویی نداره ..‌‌‌

بی خیال حال زندگیتو ببر 

شما از نظر همسرت ثابت شده بودی وگرنه عمراا این کارو نمی کرد 

شما نه یاد همسرت بده که یه سری سر حرف روباز کنه و بهشون بگه من خیلی شنیدم که تو اون موقعیت زیر آب زدن 

من‌ همسرم برام ثابت شدس اگر به گذشته برگردم دوباره همین کار رو می کنم 

درسته عزیزم فقط من از اونجا دلم گرفت ک گف من ثابت شده ام اون نیس خدایی تو جایی من بودی ناراحت نمیشد ...

نه یه چرتی گفت جوابشم گرفت مگه اولا دوست دختر دوست پسر هستین که بحث ثابت شدن و نشدن مطرح باشه

دوما اصلا از نظر اون زندگی شما ثبات نداشته باشه هم چیزی عوض میشه؟ بذار اون فکر کنه شما دور از جون هفته دیگه می‌خواین طلاق بگیرین آیا شما این کار رو می‌کنین؟ واسه خودش توی توهم بوده دیگه خودش داره جلز ولز می‌کنه بسشه معلوم نیست چقدر به شوهرش اصرار کرده تا خونه رو به نامش بزنه و شوهرش اذیتش کرده و این حرفا رو شنیده حالا عقده کرده 

عزیزم من همشو خوندم  اولا مبارکتون باشه خونه  خونه که الان به نام شماس و تا فیها خالدونش ...

اگ براش تعریف کنم حتما ب خالش این تیک ثابت شده رو میندازه

نه یه چرتی گفت جوابشم گرفت مگه اولا دوست دختر دوست پسر هستین که بحث ثابت شدن و نشدن مطرح باشه دوما ...

اخه ما تا حالا ن پیشش دعوا کردیم ن شنیده دعوا کردیم ن هیچی بعد اینجوری چرت وپرت میگ

منم از همین دلم گرفتع ک بمن میگ اون ثابت نشده! من ک بخاطر این حرفش میسپارمش بخدا هرچند اگ ب شوهرم ب ...

اسی جان اولا که اگه شوهرت میخواد خونه به نامت کنه ،جار زدن نداره  که همهههه خبر دار بشن  و هر کی یه سوسه بیاد . دوما دلیلی نداره هر اتفاقییییی تو زندگیت می افته خانواده شوهرت بفهمن اینو به شوهرتم بگو . سوما دلیلی نداره از میزان عشق و علاقه ای که بین شما و همسرت هست بقیه خبردار بشن وقتی خونه خودتون هستید ،قربون صدقه هم برید و توی جمع خیلی عادی باشید ،بعضیها خوشی و راحتی زندگی بقیه رو نمیتونند ببینند و حسرت میخورن . 

شما هم نشین فکر کن اون چی گفته و این چی گفته ،اهمیت نداشته باشه برات ،اینو کسی بهت میگه که صد درجه از خودت بدتر بوده و تازه بعد ۱۸ سال بهش رسیدم که اون گریه ها و فکر و خیالاتی که  از دست خانواده شوهر داشتم الان برام شده اعصاب خراب که به ده جای بدنم میزنه و بدنم و فرسوده کرده . تمرین کن و بزن به رگ بی خیالی 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
اسمشو بگو ممنون هرچند الان نمیخونم همش‌اون حرفش یادم میاد ک بهم گفته اون ثابت شده نیس من ثابت شده ا ...

ببین بذار الان یه تکنیکی یادت بدم تا اون حرف از ذهنت بره. واسه من خیلی اثر داشته. اول اون صحنه ای که بهت گفتن اون اثبات شده رو بیار تو ذهنت. نمی‌دونم مثلا نشسته بودی خواهر شوهرت اومد پیشت و گفت خاله م ینو گفته یا پشت تلفن بهت گفته. هر صحنه ای که بوده همون رو تجسم کن. چشمات رو ببند و بگو اون صحنه رنگی هست یا سیاه و سفید؟ صداش چقدر واضحه؟ چقدر از تو فاصله داره؟ 

اینا رو بگو تا بهت بگم بعدش چیکار کنی

2706