2733
2734

یکی از عروسای فامیل شوهرم پدرش بهش ۳۰۰میلیون داد شوهرش هم حدود۶۰۰گذاشت روش و خودش هم طلا فروخت وخلاصه یک مغازه خریدندیک میلیارد وکلا به نام خانم زدن...

خواهرشوهرش از حسادت کلا قطع رابطه کرد و بی محلی کرد

اینم اصلا به روی خورش نیاورد وهرجا دیدش مثل قبل برخورد کرد وبیشتر به شوهرش چسبید الان همه از خواهرشوهرش متنفر شدن ولی اگر جوابی بهش داده بود یا حرفی زده بود حتما عروس بدنام میشدولی الان پدرشوهر ومادرشوهرش کلی قبواش دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز من جای تو بودم زنگ میزدم خاله هه که این چه حرفیه زدید! این حرفا معنا نداره، عوض اینکه برا خوشبخت ...

اگ اینارو بگم ک دیگ خودشونو میکشن !!!!!!!

ببین من ساکتم اینجوری گفتن احترام گذاشتم اینظور گفتن اگ این حرفو بزنم فک کن چی میشه...

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2728
مگ میشه مهم نباشه از دیروز دارم حرص میخورم و ناراحتم

عزیز به شوهرت بگو به شما چه زندگی خودمه بعد بگذار کفه دستشون بگه پدرزنم پول داده خانمم طلافروخته اصلا به اونا چه فقط باشوهرت صحبت کن اون پشتت باشه جوابشون بده اوکه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
باز من جای تو بودم زنگ میزدم خاله هه که این چه حرفیه زدید! این حرفا معنا نداره، عوض اینکه برا خوشبخت ...

ن اینجوری اون خوشحال میشه 

باید ی جوری رفتار کته ک اون بیشتر بسوزه

با ادمای حسود باید اینجوری رفتار کرد

2740
خب چون ساکتی اینا رو بهت میگن، زبون داشتی جرات نداشتن حرف بزنن

اتفاقا اونجوری بیشتر میخوردن ادمووو اونجا ساخته شدن واسه دخالت هرجور ک باشی

بعد جالبه ادعای خدا پیغمبرشم میشه همیشه بسیجو اینجور جاهاس

یا انقد زبون میریزه همه میگن وای این دیگ چ ادم مهربونیه!!!

واس چی باید توضیح بدن ? اصن خاهرشوهرت نباید میگفت 

میگم ک با اینکار خواهرشوهرم فهمیدم اونم از ته دل راضی نبود

واس چی باید توضیح بدن ? اصن خاهرشوهرش نباید میگفت 

الان که گفته داره دخالت میکنه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
دارم گریه میکنم 

اتفاقا الان باید خوشحال باشی ک حرص ی عده آدم حسود و درآوردی و دارن جلز ولز میکنن بچسب ب شوهرت و از زندگیت لذت ببر و هرروز جلوشون رژه برو و بزار بیشتر ازین بسوزن

الهی ...همه تووووووو
2706