2737
2734
عنوان

بی بی چک

328 بازدید | 28 پست

من باید 10 تیر پری میشدم 11 تیر بی بی چک زدم بعد از یک ساعت یه هاله خیلی رشن افتاده بود به زور دیده می‌شد بچه ها تو سایت گفتن زود زدی چند روز صبر کن

امروز طاقتم تموم شد دوباره بی بی چک گذاشتم منفی شد البته باز نیم ساعت بعدش از اون هاله های خیییلی روشن که با چشم بزور دیده میشه داره 

زیر دلم و تخمدان چپم از روز 10 تیر تا الان درد میکنه و منقبض میشه اسید معدم هم زیاد شده و زود به زود گرسنم میشه 

به نظرتون باردارم؟ پس چرا بی بی چک نشون نمیده😔

خسته شدم از سردرگمی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی بی چک فقط تا ۱۰ دقیقه قابل خوندن هست بعد اون فایده ای نداره درست نیست.یه چند روز دیگه ازمایش بده.چون اگرم باردار باشی بتات خیلی پایینه که بی بی چک نشون نمیده.من ۸هفته بودم تازه بی بی چکم مثبت شد چون بتام پایین بود خیلی.به بی بی چک اعتمادی نیست اوایلش

عزیزم بیبی چک منفیه

چون نیم ساعت و یک ساعت معمولا جوتب معتبری نیست

مثبت باشه زیر پنج دقیقه نشون میده. 

شاید بدنت داره اماده میشه برای بارداری. اگه نبودی ان شالله ماه بعد بشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
زود نیست برا آزمایش؟  مگه میشه بی بی چک منفی بشه بعد آزمایش مثبت؟

بله ازمایش خون زودتر نشون میده . بعدشم شما عقب انداختی دیگه ازمایش۱۰۰ درصد نشون میده ولی بیبی چک واسه بعضیا خیلی دیر نشون میده

2738
یعنی برم آزمایش بدم امروز؟ یا زوده حالا؟ 

نه زوده چون ممکنه باردار باشی و بتات پایین باشه اون موقع ازمایشت درست درنمیاد باز باید ۲۴ ساعت بعدش آزمایش بدی بعد اون باز باید ۴۸ ساعت بعدش ازمایش بدی..اینجوری هم باید پول ازمایش بدی هم الکی خون بگیرن ازت...میدونم انتظار سخته ولی صبر کن چند روز دیگه برو ایشالا که بارداری

اگه هاله صورتی داره بارداری ،من نمیفهمم چرا میگن بعد چند ساعت معتبر نیست منم بارداری اولم بعد یکی دو ساعت هاله انداخت 

الانم صبر کن یک هفته از موعدت بگذره بیبی بزن 

بارداری اول با بارداری دوم حتی در یک زن متفاوته سر بارداری دومم یک هفته مونده به پری بیبی چکم سریع هاله انداخت 

پس زمانی که هاله دیدی در هر صورت شک کن و ازمایش خون بده

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

سلام مامانا این یه برنامست که همه بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن هستم ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین

من عضوم به نظرم خیلی خوبه 

از روی رنگ ابی میتونین نصب کنینبزنین روی این رنگ تا نصب شه

نه زوده چون ممکنه باردار باشی و بتات پایین باشه اون موقع ازمایشت درست درنمیاد باز باید ۲۴ ساعت بعدش ...

چشم مرسی دوست عزیز 

میشه دعا کنید باردار باشم😢 انتظار خیلی سخته 

2706