2737
2739
عنوان

یهو دلتنگش شدم🙄

195 بازدید | 9 پست

نمیدونم چکار کجا برم خیلی خستمه

اخه ۴ ماه باهم نامزد بودیم بدونننن هیچچچچ دلیل رف ومنم غرورم نزاش ازش بپرسم چرا رفتی🙄🙄😣😣😣😣 

چون قبلا بازم با دختر خالش نامزد بدون هیچ دلیل بهم زد😶🙄 

و الان جدیدن میگه میخام ازدواج کنم وهنوز یه ماه نشد از جدایمون بعد میگفت میخام ازدواج کنم

مردم از خانوادش پرسیدن که واقعا میخاد ازدواج کنه خانوادش گفتن نه جالبش اینجا وقتی اومدن خواستگاریم هرکی ازشون میپرسید میگفتن چون از خونه خالشون خجالت میکشن 

حال من دختر عمه شم🙄 شاید بازم خجالت میکشن بگن بله😐🤔

یا چون مروم بش گفتن تو مرد نیستی یا معتادی برا  همین بدون هیچ سبب بهم زدی برا همین گف میخام ازدواج کنم😐😶🙄

با این همه کار که بامممم کرددوو بازمممم دل لعنتیم دوسششششش داررررره اخ اون اوال نانزدیمون بم میگف عاشقتم اگه دوست نداشتم وعاشقت نبودم نمیومدم خو استگاری تو خانممی تو عزیزتر از جانمی وخیلی چیزا یعنی این همه عشق وعاشقی دروغ بود 

نمیدونم کار خوبی کردم چون ازش نپرسیدم یا نه😶😐☺

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کارخوبی کردی،اونکه بی دلیل میره وبا پررویی میگه میخواد ازدواج کنه دلیلی نداشت دنبالش بری،اگه عاشقت بود برمیگشت،واقعا فازبعضیا رودرک نمیکنم،چطوری میشه ینفرو چهار ماه اسیر خودت کنی روش اسم بزاری وبعدبری😒😐😐

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
کارخوبی کردی،اونکه بی دلیل میره وبا پررویی میگه میخواد ازدواج کنه دلیلی نداشت دنبالش بری،اگه عاشقت ب ...

بنظرت برمیگرده،؟؟ وحتا اگه برگرده من چطور اونو ببخشم؟

2738
 بنظرت برمیگرده،؟؟ وحتا اگه برگرده من چطور اونو ببخشم؟

حتی اگرم برگرده فک نکنم بهش اعتماد داشته باشی که یروز دوباره نره،چون هموپ کاروبانامزدسابقشم کرده،بعضی حرفا گفتنش راحته وعملکردبهش سخت، ولی روزی اشتباهتومیفهمی که خیلی دیره،بنظرم ازعشق روزای اولش دل بکنی بهترباشه تای عمرپشیمانی وحسرت،کاری که خودم جربزه وعرضشو ندارم همیشه استرس تنهایی دارم فک میکنم اگه کسی نباشه توزندگیم حتی نفس کشیدنم سخته،اما همیشه بمرور زمان بهم ثابت  شده تاعجله کردم وازخودم گذشتم گندزدم وفقط خودم بودم عذاب کشیدم،امیدوارم فهمیده باشی اصل حرفمو

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
حتی اگرم برگرده فک نکنم بهش اعتماد داشته باشی که یروز دوباره نره،چون هموپ کاروبانامزدسابقشم کرده،بعض ...

بله ولی من دوس دارم برگرده به جواب بله رو بدم ویه شب قبل عقد همه چیو بهم بزنم