2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا مهریمو گذاشتم اجرا درخواست طلاق دادم بعد اومد واصرار وگفت خودکشی میکنه در ضمن من متولد۶۵شوهرم ۶۰بچه م نیستیم ولی خانواده مم مقصرن باید پشتم بودن که حدا شم از آبروشون ترسیدن با اینکه خداروشکر وضع مالی پدرم بد نیست ومن تو خیابون نمونده بودم که..

وقتی دوستان براتون کامنت میگذارن جوابشونو بدید ، ریپلای کنید ، نه اینکه خودتون همینطوری برای خودتون بنویسید....برای ریپلای پایین هر کامنت سمت راست فلش هست که سر فلش به سمت چپ، اونو بزنید و جواب هر کامنت را بگذارید

اینا به جای قدر شناسی ر رو ترشدن راستی اینم به مادرشوهرم گفتم وقتی گفت هر مادرشوهری بود نمیومد گفتم اتفاقا همون موقع باید بهم میزدم الان با یه بچه...گفتم دلسوزی بوده یا تهدید نمیدونم ولی الان بچه دارم....گفت من همون موقع گفتم برووو...

2740
شما بودین چیکار میگردین

الان من دوهفته است عروسی کردیم از سوزن تا هرچی لازمه جهاز بردم مادرشوهرمم میگه بمن چه واس خودت اوردی . ادم نفهم زیاده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده