2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه جهاز نمیچینم عزیزم تازه این زخم تازه شده برام دومین سالگرد ازدواجم بود امروز

بعد از دو سال هنوز داری فکر میکنی که دو سال پیش نادرشوهرت چی گفته؟

یه سوال ازت دارم ، آشغال های آشپزخونه را چند وقت یکبار میگذاری دم در ؟

بعد از دو سال هنوز داری فکر میکنی که دو سال پیش نادرشوهرت چی گفته؟ یه سوال ازت دارم ، آشغال های آشپ ...

درسته نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه هنوزم باسیاست رفتار میکنه خیلی سرده و با اعتماد به نفس شوهرم شبا بچه نمیخوابه عصبی میشه وقتی نمیتونه خودش به موقع بخوابه یه سری پیش اونا این اتفاق افتاده رفته بود به شوهرم گفته نوا چرا ناراحت شده تو گوشش که نزدی قدیما سربچه تو گوش مام میزدن

2731
درسته نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه هنوزم باسیاست رفتار میکنه خیلی سرده و با اعتماد به نفس شوهرم شبا بچ ...

شما عاقل و با سیاست نیستی

منم مثل شما بودم اما بالاخره فهمیدم چه رفتاری کنم 

ببین به خانواده همسر فقط احترام بگذار ، اصلا توقع مخبت ازشون نداشته باش، اینجوری خودت راحت تری

تمرکز کن روی خودت و بچه ات و شوهرت

دل شوهرتو بدست بیار 

شما عاقل و با سیاست نیستی منم مثل شما بودم اما بالاخره فهمیدم چه رفتاری کنم  ببین به خانواده ...

اصلا تازه با اونا بهتر از شوهرم بودم احترام که خیلی میذاشتم حتی ببخشید میرفتن دستشویی برمیگشتن جلو پاشون وایمیستادن فقط توقع ندارم اونام بی احترامی کنن همیشه معمولین ولی مادرشوهرم سالی یه بار قاطی میکنه همه پلا رو میشکنه بعدشم به روی خودش نمیاره به من حتی گفت برو ماکه التماست نکردیم...

اصلا تازه با اونا بهتر از شوهرم بودم احترام که خیلی میذاشتم حتی ببخشید میرفتن دستشویی برمیگشتن جلو پ ...

ایراد از شماست عزیزم ، محبت نکن ، احترام در حد معقول و معمول....توقعت را بیار پایین

براشون کاری نکن که توقعی هم نداشته باشی

وقتی مادر شوهرتو میشناسی اصلا باهاش هم کلام نشو که کار بخواد به این توهین ها برسه

شما احتمالا زیاد باهاشون حرف میزنی

ایراد از شماست عزیزم ، محبت نکن ، احترام در حد معقول و معمول....توقعت را بیار پایین براشون کاری نکن ...

ممنون دقیقا ایرادمو متوجه شدین اونا اصلا محبت نمیکردن فقط با احترام و رسمی من چون ذاتا مهربونم خیلی خاکی رفتار کردم 

2740
جدی آخه ما چیزی نگفتیم بهش که این حرفا روزد فقط مامانم گفت جاش شام جهاز شام حنابندون بدیم راحتی پسر ...

عزیزم مرسی . ما خودمونم چیزی نگفتیم اونا دست پیش گرفتن پس نیفتن . زیاد توجه نکن . من فرش دستبافت گرفتم مادرشوهرم مبگه خودت میشینی روش بماچه عوض دستش درد نکنه است

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خوب مگه واسع اون اوردی؟

واسه پسرش اره اوردم . جاریم ده سال پیش هرچی جنس بنجول بود اورده البته بمن ربط نداره اونموقع هم من نبودم میگن هرچی شوهرش پول داشت و پول دراورد خرج جهازش کرد از اول گرفت براش . فیس افاده میدن پسرمون رو عقب انداختی بازجهاز خرید ولی من شکر خدا همه چی بردم بجای دستت درد نکنه بهم میگه برا خودت اوردی منم میگم اخه من میگم برا خاله همسایه اوردم. درضمن اره پسرش شکرخدا جلو میفته

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
واسه پسرش اره اوردم . جاریم ده سال پیش هرچی جنس بنجول بود اورده البته بمن ربط نداره اونموقع هم من نب ...

وای فکر نمیکردم یکی مثل اینا باشه اصلا که به نفع پسر اونا نیست...بعضیا چندتا تیکه جهازو میگن پسر بیاره باز قدر شناس باشن آدم نمیسوزه برای من که تازه زنگ زده میگه شما نباید بگین خونه چند متری بگیریم میخواستن خونه کوچیک تو خلیج اجاره کنن مامانم فقط گفت اینجا جای ماشین ظرفشویی نداره ...

وای فکر نمیکردم یکی مثل اینا باشه اصلا که به نفع پسر اونا نیست...بعضیا چندتا تیکه جهازو میگن پسر بیا ...

اره نفهم هستن یه عده . خب عزیزم کارشما سادگیه جای ظرفشویی نداره خب نبر گفتن چرا نیاوردی بگو جا کجا بود

2706