2726
الان من دوهفته است عروسی کردیم از سوزن تا هرچی لازمه جهاز بردم مادرشوهرمم میگه بمن چه واس خودت اوردی ...

جدی آخه ما چیزی نگفتیم بهش که این حرفا روزد فقط مامانم گفت جاش شام جهاز شام حنابندون بدیم راحتی پسر اونام هست دیگه..درضمن عروسیت مبارک خوشبخت باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب دختر خوب چرا رفتی به مادرشوهرت گفتی؟کلا برنامه هاتو با اونا رمیون نزار،در ضمن تو عروسی همییشه دع ...

آره اشتباهم این باز بهش اعتماد کردم یه کلام گلگی شوهرمو کردم من شست گذاشت کنار گفت بچه با مادره مریض شه با مادره...

بچه ها میشه یه کم سیاست یادم بدین سرتونو درد آوردم حلال کنید

اصلا با خانواده شوهر قاطی نشو خیلی محترمانه برخورد کن،اصلا برنامه هاتونو بااونا در میون نزار به هیچ وجه مشورت نکن،جلوی اونا باشوهرت خیلی خوب باش،دعواهاتو بهشون نگو،جلوشون خوش لباس باش

اصلا چیزی حالیم نشد جهاز میبرید بچه دارید وسالگرد ازدواجتونه کدومش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم سالگردم بود بچه ام دارم آخه من دوبار تاپیک گذاشتم اون یکی قفل شد این ادامشه شما حتما از اول نخوندی عروسیم سال ۹۷ بود ولی چند وقت پیش بچه م مریض شد مادرشوهرم دوباره سر یه گلگی من از پسرش که چرا مریضی بچه تنهام گذاشته بحثای قبلو پیش کشید جای اینکه از رفتار گذشته ش شرمنده باشه

عزیزم خانواده ی شوهرررراست دیگر توانقدخوب بودی بهاشون ک زد زیردلشون حدوحدود بزا اجازه نده پاشونو درا ...

آره واقعا مامانمم نمیونید چه کادوهایی سر خونه خریدنو هرچیزشون بهشون میداد ولی اونا به تنها عروسشون دلشون نمیاد 

2706