2733
2734
عنوان

درد زایمان

214 بازدید | 14 پست

سلام

من ۳۷ هفته و دو روز هستم 

یه دردی میاد تو کمرم و میره

با عرض معذرت(نزدیکی هم داشتم)

این درد زایمانه؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فاصله زمانی بین دردات یا انقباضاتت چقدره؟

نمیدونم فاصله شون تند تند نیست وای هنوز ساک بیمارستان جمع نکردم اسباب کشی داشتیم😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
یه دوش آب گرم بگیر ببین چطوری میشی بعد

دوش بگیرم باید زیاد شه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردات با فاصله هست

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نمیدونم فاصله شون تند تند نیست وای هنوز ساک بیمارستان جمع نکردم اسباب کشی داشتیم😭😭😭

عزیزم نزدیکی هم باعث باز شدن رحم میشه

شما نترس 

انشاالله اگر وقتشه خدا کمکت کنه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!

عزیزم دردها باید خیلی منظم و تند تند باشه مثلا پنج دقیقه یه بار

با کیسه ابت سوراخ بشه

یا خونریزی ببینی

وگرنه اینا درد زایمان نیست استرس نگیر یعنی نا یه کم کمرم تیر میکشید خونه را تمیز میکردم خودمو اصلاح میکردم دردم میفتاد چند بارم الکی رفتن زایشگاع اخرشم نه ماه و نه روز کامل پر شد

سریع با کمک همسرت جمع کن.اصلا نترس و نگران نباش یکی از زیبا ترین معجزه های خدا رو ممکنه ببینی امشب.برای اونایی که آرزوی نی نی دار شدن دعا کن من موقع زایمانم دعا کردم که این لذت همه اونایی که میخوان ببرن.

باید دردات هر پنج دیقه باشه شایدم تندتر 

تکونای خیلی شدیدی باید بکنه 

اگه اینجوری باشه وقت زایمانته

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706