2733
2734
نمیزارم .... یعنی نمیشه که بزارم.... از کنارم که رد میشه سعی میکنه باهام چشم تو چشم نشه که سلام هم ن ...

خب شاید دوست داره ولی خجالت میکشه ازت

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از رفتاراش همه وبخصوص خودم میگم خیلی دوسم داره اما میخام مطمئن شم

پس مطمعن باش دوستتداره و توهم اگه دوستش داری عاشقانه گنارش زندگی کن.عشق بلاعوض بهش بده.درمقابل محبت یا کاری که براش میکنی ازش انتظار جبران نداشته باش اونم میفهمه میبینه رفتار تورو بهتر از قبل میشه

خب شاید دوست داره ولی خجالت میکشه ازت

اون مدیره یه بخش تو محل کارم ... من یه پرسنل عادی😔💔 خیلی هم مغرور و بد اخلاقه😔😔😔 چجوری ممکنه از من خوشش بیاد

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2728
پس مطمعن باش دوستتداره و توهم اگه دوستش داری عاشقانه گنارش زندگی کن.عشق بلاعوض بهش بده.درمقابل محبت ...

اره همین کارو میکنم.واقعا ازت ممنونم مرسی ایشالله ب هرچیزی ک بخاین برسین🌹🌹🌹

اون مدیره یه بخش تو محل کارم ... من یه پرسنل عادی😔💔 خیلی هم مغرور و بد اخلاقه😔😔😔 چجوری ممکنه از ...

اگ قسمتتون به هم باشه خوشش میاد.اگ نشد بدون صلاحت نبوده جیگر❤

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
بهتره خیلی جدی باهم وقت بذارین و درمورد مشکلتون حرف بزنین. ببین توی حرفاتون اصلا از مادرش حرفی وسط ...

فعلا كه قرار بود امشب بيان صحبت كنيم كه نيومدن

درست ميگي من ميدونم خيلي جاها من مقصر بودم ولي ارن حق نداشت بزنه😔

2740
پس مطمعن باش دوستتداره و توهم اگه دوستش داری عاشقانه گنارش زندگی کن.عشق بلاعوض بهش بده.درمقابل محبت ...

به نظرت من کی ازدواج می کنم؟

مشخصات همسر اینده ام چی هست 🤔

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
به نظرت من کی ازدواج می کنم؟ مشخصات همسر اینده ام چی هست 🤔

منکه غیبگو نیستم عزیز من

فقط یه دعا هایی میدونم که اگه بااعمالش انجام بدی و اعتقاد داشته باشی مسیرش راحتتر میشه

منکه غیبگو نیستم عزیز من فقط یه دعا هایی میدونم که اگه بااعمالش انجام بدی و اعتقاد داشته باشی مسیرش ...

چه دعاهایی 🤔

حس میکنم قفل شده ازدواجم

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
فعلا كه قرار بود امشب بيان صحبت كنيم كه نيومدن درست ميگي من ميدونم خيلي جاها من مقصر بودم ولي ارن ح ...

ببین شرایط حال جامعه رو هم درنظر بگیر این بیماری زندگی خیالیا زو تحت شعاع قرارداده یه خورده تنش ها بیشتر و آستانه تحمل کمترشده.درسته اصلا نباید بزنه ولی گذشت نه چیزی ازت کم میکنه نه به جایی برمیخوره درعوض بزرگی و شان تورو بالامیبره

چه دعاهایی 🤔 حس میکنم قفل شده ازدواجم

اول بگم رمال و فالگیر نیستم فقط ادعیه و ذکرهایی از پدر خدابیامرزم بهم رسیده.نه قفل نشده ازدواج حقی هست که خدا به همه داده.یه خورده دیدگاهت رو درمورد انتخاب هم منطقی ترکن و اگر میخای زندگی مشترک شروع کنی ۲تاپله بیاپایینتر و یه انتخاب عاقلانه بکن

اول بگم رمال و فالگیر نیستم فقط ادعیه و ذکرهایی از پدر خدابیامرزم بهم رسیده.نه قفل نشده ازدواج حقی ه ...

خیلی انتظار ماورایی ندارم

یکی در سطح خودم

بلاخره یه سری حداقل های خانوادگی و اخلاقی و فرهنگی باید باشه