2733
2734
اونجا ک در رفتی نگفتی😁 تنبلی تخمدان دارم دیگه بیخیال دکتر رفتن شدم

تو دررفتی جیگر😂گفتم حرف اولشو بگو نگفتی خب😂😖

آخی دارویی چیزی ندادن بهت؟ خب ی سر دکتر برو حتما...منم اصلا پریودم منظم نیست اصلا..بین ۹ تا ۲۵ ی روزشو میشم😁😏

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برو حتما دیوونه قلب که الکی نیس

بی شوخی ،اگر جدی برم

من احساس میکنم رگم گرفته،تو این حس می‌کنی یا نه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
من برای خواسته های بحق و بجای مردم دعا میکنم.ایشالا همه زیباییها سرراهت باشه

ممنونم 😍

برای دکتری خیلی امید دارم، خدا کنه قبول شم

با دعاهای شما عزیزان

دنیا زشتی کم ندارد، زشتی‌های دنیا بیشتر بود، اگر آدمی بر آن‌ها دیده بسته بود. امّا آدمی چاره‌ساز است.
2731
تو که سال دیگه این موقع تو خونتی

سوال بعد

مهدی بهم فکر می‌کنه

روزی میاد سراغم،یا واسه همیشه نمیبینمش

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
تو که سال دیگه این موقع تو خونتی

الهی آممممین😍

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
تو دررفتی جیگر😂گفتم حرف اولشو بگو نگفتی خب😂😖 آخی دارویی چیزی ندادن بهت؟ خب ی سر دکتر برو حتما... ...

گفتم الف

بعدش پاک کردم😂

دکتر خیلی رفتم برا یه مدت کم جوابگو بعدش دوباره همین

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
حس ششمی یعنی؟ سوال اونجوری یا اینجوری؟؟ اگه حس ششمی بگو اونی که دوسش دارم و خبر نداره حسش بهم چی ...

اینم بگووووو لطفا😍

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
ایشالا به زودی نهایتا 6 ماه دیگه

مشکل زندگی من کی حل میشه؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
ایشالا به زودی نهایتا 6 ماه دیگه

انشالله دیگ خسته شدم 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2706