2733
2734
عنوان

بوی تند ادرار دخترم

8467 بازدید | 28 پست

دخترم ۱۵ ماهشه دو روزه ادرارش بوی خیلی بدی میده صبح که بیدار شد پوشکش و شلوارش حتی پتویی که روش کشیده بودم بو گرفته بود فکر کردم نمش دراومده بعد دیدم هیچی نیست و باز بردم حموم پتوشم شستم باز الان خوابه ادرارش خیلی بوی تندی میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیخوام بترسونمت اصلا اما از لحاظ عفونت حتما باید بررسی بشه

عزیزم سابقه عفونت ادراری داره ولی مرتب میبرم آزمایش هر دوماه یه بار اگه لازم باشه هرماه میبرم تازه دو هفته پیش آزمایش داد حتی کشت هم کردن چیزی نبود

چون دختر هم هست این مسئله بیشتر نیازه تا جدی گرفته بشه حتما ببرش دکتر

اره میدونم عزیزم دو هفته پیش تب و اسهال و استفراغ داشت دکتر آزمایش خون و ادرار نوشت خونش عفونت شدید داشت براش بستری نوشت ولی ادرارش سالم بود

اره میدونم عزیزم دو هفته پیش تب و اسهال و استفراغ داشت دکتر آزمایش خون و ادرار نوشت خونش عفونت شدید ...

ای جووونم عزیز دلللم😔.انشالله که هیچی نیست 

تب داره؟

تمایل به شیر خوردن داره؟

ای جووونم عزیز دلللم😔.انشالله که هیچی نیست  تب داره؟ تمایل به شیر خوردن داره؟

نه دیگه شکر خدا تب نداره اسهال و استفراغش خوب شده بستریشم نکردیم ولی دیگه بخدا دیگه بریدم خیلی مریض میشه مدام الان ۷ ماهه سرفه میکنه یا عفونت ادراری یا خونی میگیره البته ۴ ماهه عفونت ادرارش خوب شده 

ای جووونم بگردم  بچه اذیت میشه مادر هزار برابر میشه میدونم خیلییی سخته

اگه تب نداره و تمایل به خوردن مایعات داره بعید میدونم عفونت باشه 

عزیزم سونوگرافیه کلیه و مثانه بکن.یه بارکی خیالتو راحت کن.

موقع شستشو هم پشتشو به خودت بچسبون پاهاشو این ور اون ور شیر بزار تا بتونی از جلو به عقب بشوریش.

2706