2737
2739
عنوان

دلم شکسته 😢😢😢

146 بازدید | 18 پست

هشت سال با پدر شوهر و مادرشوهر زندگی کردم .

خیلی اذیتم کردن 

نمیتونم تعریف کنم چون حالم بد میشه یاداوریشون کنم.

خلاصه خونه گرفتیم و جدا شدیم .

اونا خودشونو برحق میدونن .

ولی با این حال خودم برای خدا گفتم تو دلم ک بخشیدم 

الان چند روزه ک پدرشوهرم مرده 

احساس عجیبی دارم . همش اذیتاش میاد تو ذهنم و اشکم سرازیر میشه .

بخشیدم ولی دلم شکسته و صاف نمیشه .

حس بدی دارم .

عقلانی بخشیدم ولی احساسم خرد شده . 

چم شده 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینکه بخشیدیش بزرگواری توا ولی فراموشت نمیشه بری ها و زخم های ک ب آدم زده میشه هیچوقت فراموش نمیشه خدا ب دلت آرامش بده

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2731

تو حق داری نبخشی

یکی از اقوام دورمون فوت کرده در حقمون بدی کرده وقتی فهمیدم گفتم خدا رحمتش نکنه نمیبخشمش

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
عزیزم اینکه بخشیدیش بزرگواری توا ولی فراموشت نمیشه بری ها و زخم های ک ب آدم زده میشه هیچوقت فراموش ن ...

مهربونم مرسی ک وقت گذاشتی

2738
مهربونم مرسی ک وقت گذاشتی

❤❤❤

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببخش تاخداهم ببخشد.تونیکی کن ودردجله اندازکه ایزددربیابانت دهد باز.اگه مانبخشیم که هیچ فرقی بااونا ن ...

گلم گفتم ک بخشیدم . سوالم این بود ک خاطرات اذیتم میکنه 

2706