2733
2739
عنوان

پارسال این موقع چیکار می کردین؟کجابودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا پارسال ولادت امام رضا بود که فهمیدم‌باردارم

امسال ولادته امام رضاس و من پسرم تو بغلمه😍😍

خدایااا شکرت🙏🙏🙏

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2731
روحش شاد 

هنوز روح نداشت عزیزم. جنین ۱۵ هفته ای بود ولی خیلی براش غصه خوردم. روزای بدی داشتم که خدا بهم لطف کرد و تموم شد و دوباره بهم اجازه مادر بشم😍

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
هنوز روح نداشت عزیزم. جنین ۱۵ هفته ای بود ولی خیلی براش غصه خوردم. روزای بدی داشتم که خدا بهم لطف کر ...

هرانسان زنده ای روح داره

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

ماه آخر بارداریم‌بود و تازه هم‌به خونه جدید نقل مکان کرده بودیم الان یک سال داره میشه دارم به تولد یک سالگی نی نی نزدیک میشم

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
2738
هرانسان زنده ای روح داره

میگن زیر ۱۹ هفته روح نداره. من حتی اسمم براش انتخاب کردم‌. خیلی دوسش داشتم ولی خب تقدیر این بود دیگه خدا اینجوری برام صلاح دیده بود

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
پارسال این موقع داشتم مثلا واس کنکور میخوندم  و رابطم با عشقم شکراب شده بود قهر بودیم  ک ...

چه بد زود وارد رابطه شدی 

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
میگن زیر ۱۹ هفته روح نداره. من حتی اسمم براش انتخاب کردم‌. خیلی دوسش داشتم ولی خب تقدیر این بود دیگه ...

اکی امیدوارم زندگی خوب وطولانی درکنار خانواده وفرزندتون داشته باشید

2706