2733
2739

خاطره من  از اوایل ازدواج  با شوهرم مهمونی رفتیم شوهرممم برام زیاد غذا کشید بعد غذا مرغ بود هیچ ادویه و چاشنی نداشت ک بو بد مرغ بگیره ب شدت بدمزه بود برنجشم انگار روغن نداشت و  با روغن حیوونی یا دمبه درست شده بود ۲تا قاشق خوردم داشتم میوردم بالا شوهرمم گفت زشته باید تا تهش بخوری اخر اوردم بالا تو مهمونی .    شما تاحالا شده برید مهمونی غذا بکشید و توش بمونید نتونید بخورید؟؟؟

اره بارها شده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرتو یه دست کتک بزن که دیگه خودشیرینی نکنه😂😂

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
2738

من همیشه برم مهمونی کم میکشم اگه خونه کسی برم که زیادرفت وامدنداریم ببینم میتونم بخورم یانه.مثلاتوپاگشای نامزدیم زنعموی شوهرم مرغ پخته بودبادارچین ولیموعمانی من نتونستم بخورم چون کم کشیده بودم خوردم به کسی هم برنخوروباسالادالویه خودموسیرکردم

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

اره من ۸۰ درصدموافق غذا های مهمونیا دوس ندارم چون خیلی بدغذام😐ولی همون اول  کم میکشم ویه جوری به زور قورت میدم تموم شه صاحبخونه نفهمه دوس نداشتم😐😂

من عقل راکنارت یک لحظه برنتابم💑

واى چقد بد نه واسم پيش نيومده ميزبان فهميد كه غذاشو نپسنديدى بالا دادى؟

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706