2733
2739

سلام‌بچه ها ما نفری ده صلوات فرستادیم به نیت مادرامام زمان(عج)برای نابودی کرونا 

شماهم ۱۰صلوات بفرستید وتوی ثواب۳میلیون صلوات شریک بشید٬به بقیه هم بگید

هرکی میفرسته لایک کنه ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقد راجبش حرف نزنین نمیاد سمتتون همش در حال جذبین

من ۱۰ساله به دوتا موضوع فکر میکنم نیومده سمتم حالا تا به بیماری فکر کنم میاد!!!؟

این قانون جذب غیر منطقیه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
من ۱۰ساله به دوتا موضوع فکر میکنم نیومده سمتم حالا تا به بیماری فکر کنم میاد!!!؟ این قانون جذب غیر ...

راهت اشتباه بوده مطمئن باش درسته بش فک کردی قبول ، ولی بجا اینکه ارتعاش خواستن بدی نخواستن فرستادی ، یکم تحقیق کن 

راهت اشتباه بوده مطمئن باش درسته بش فک کردی قبول ، ولی بجا اینکه ارتعاش خواستن بدی نخواستن فرستادی ، ...

شما که نمیدونی درباره چی صحبت میکنم راه چی اشتباه بوده!!!؟

تحقیق کردم

تلاش کردم

عجیبه یعنی فکر میکنی به بیماری ارتعاش خواستن میفرستیم!!!؟ گفتم که منطقی نیست. حرفهایی که زده میشه ضدونقیضه.

دیگه از ته دل ایمان دارم هیچ قدرتی بالاتر از پروردگار نیست.

موفق باشی دوست عزیز

شب خوش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
شما که نمیدونی درباره چی صحبت میکنم راه چی اشتباه بوده!!!؟ تحقیق کردم  تلاش کردم  عجیبه ...

باشه خب چون من و خیلیای دیگ نتیجه گرفتیم گفتم حالا یکی اعتقاد داره یکی مثل تو نداره شب خوش