2737
2734
عنوان

چالش هر کی به زبان محلی خودش یه جمله بگه نفر بعد ترجمه کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 9341 بازدید | 719 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفری درست وت

ولی این لری ما نیست.

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐
2728
مخصوصا اون قسمتش که میگه آرزوشه از هاگوارتز براش نامه بیاد

😁😁😁

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
لوچ هکردنه اماره اتا چندشه اودارمی ول نکننه غروبا  سگ شه صاحب گوم کنه لب دریا

خیلیییی باحالی والا😂😂😂👌👌👌

کجای مازندرانی؟

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
البته مه بندری نسوم فقط اچمی حرف اتنم  محض ا ک احساس تنهایی نیکنش

عزیزوم😍 یعنی مه به خواب شبم نمدی که اچم تو نینی سایت پیدا بشد

دمت گرم

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
2740
عاشق لحجمونم ینی🤣🤣🤣 خیلی خوبه😁😁🤣

منم خیلی ازش خوشم میاد اما اصلا عادت ندارم ازش استفاده کنم🥺🥺🥺 ولی کلماتش رو همونطوری میگم شماهم اینطوری  هستی یا من فقط اینقدر خیانتکارم؟😂😂

جون تو جون خودوم به همی قبله عربی خیلی خوشت دروم به مولا حالا این و ترجمه کن😁

🤐
من لرم

من  کرد ایلامم بعد جز یه طایفه هستم که میشه گفت رگ و ریشه لری دارن تو نتم میتونی سرچ کنی طایفه شوهانم بابا بزرگم اینا بری بلدن من کم و بیش میفهمم و حذف میزنم اما کردی برام راحت تره

Kapoo
2706