2752
2739
عنوان

بچه ها این شوهر من ببینید چقدر خسیسه امشب دنبال آدرس بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین حرف زدنتو  ببین ادبیاتتو.بدبخت شوهرت

بدبخت شوهر خودت ادبیات هیچیش نیست چون الکی قضاوت میکنی خواهر شوهر نی نی سایت سر و کلش پیدا شد برو ببینم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2740
ببین حرف زدنتو  ببین ادبیاتتو.بدبخت شوهرت

خوبه تو روانشناس نشدی یا قاضی هر چقدرم من بد حرف بزنم شروع کننده اونه پس تو نمیخواد قضاوت کنی اونم نا به جا و الکی. 

بدبخت شوهر خودت ادبیات هیچیش نیست چون الکی قضاوت میکنی خواهر شوهر نی نی سایت سر و کلش پیدا شد برو بب ...

مشکل امثال تو اینه نمیخوان قبول کنن مشکل از،خودشونه و وقتیم کسی بهشون میگه برخورد تورو میکنن دقیقا 

به خ....تت ادامه بده 

مشکل امثال تو اینه نمیخوان قبول کنن مشکل از،خودشونه و وقتیم کسی بهشون میگه برخورد تورو میکنن دقیقا&n ...

آخه تو الکی حرف میزنی طبق یه تاپیک میگی خودت مشکل داری بیشتر مشکل تو هم اینه الکی حرف میزنی الکی حوصله امثال تو که زاری هستن و یهو برق می‌گیرتشون یه چیزی میگن و ندارم. 

خوبه تو روانشناس نشدی یا قاضی هر چقدرم من بد حرف بزنم شروع کننده اونه پس تو نمیخواد قضاوت کنی اونم ن ...

اون شروع کننده درست تو که عاقلی چرا تمومش نمیکنی همونجا 

چرا کش میدی ...عاقل اونیه که کنترل کنه اون یه اشتباهی کرد تو ادامش دادی 

آخه تو الکی حرف میزنی طبق یه تاپیک میگی خودت مشکل داری بیشتر مشکل تو هم اینه الکی حرف میزنی الکی حوص ...

دوست داری بهت بگن خوب کاری کردی باید بدتر جوابشو میدادی کارت خوب بوده و.... اونام مثل خودت فکر میکنن رو خودت کار کن سنت رفته بالا ولی عقلت تو ۷سالگیت جامونده