2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اصلا استرس نداشته باش به خدا توکل کن بلاخره هر زتیمانی سختی های خودشو داره وقتی بهوش اومدی درد داری که از پمپ درد میتونی استفاده کنی تو این 2 روزه حسابی خودتو تقویت کن شب عمل غذای سبک بخور
🍁🍁🍁🍁
بعد از عمل خوب استراحت کن اما زیادم خودتو ننداز سعی کن راه بری و کارای سبک انجام بدی از الان هر چیزی برای بعد عملت لازم داری بخر بذار دم دستت باشه یه نفر حداقل تا 10 روز باید 24 ساعت پیشت باشه تا از خودتو نینی مراقبت کنه
🍁🍁🍁🍁
ندا جان بیمارستان گن داره یعنی داروخانه بیمارستان داره و باید از اونجا خودت بخری از همون لحظه هم باید گن و ببندی . منم دوست داشتم یه گن خوب بگیرم اما اطلاعات ندارم از چند نفری هم که سوال کردم گفتن پاکسمن استفاده کردن راضی بودن. منم استرس دارم اما نه برای عمل برای بعدش که نی نی ورو بهم میدن
پسرم 93/3/7 بدنیا اومد.
2706