2733
2734
آمپول بتا که ضرری نداره.دکترمنم محض احتیاط داده بهم.بزنی به نفعته چون یه موقع ریه کامل نمیشه به اون خاطر داده.انشاالله به سلامتی نی نیت رو بغل کنی واسه بقیه پا به ماه ها هم دعاکن
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...
دوستم من تیر پارسال اونجا زایمان کردم اونجا2بخش زایمان داره تو بخش که مننبودم نمیزاشتن مرد بمونه شاید الان قانونش عوض شده باشه دوستم مطمعنا داروخانه گن داره دک من گفت الان نبند تا بخیه داری
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ندا جان استرس استرستو نداشته باش :)) روزی که بری بیمارستان استرس نخواهی داشت. میدونی یه جوری مثل روز عروسی :)) آدم قبلش فکر میکنه چقدر اون روز توی جمعیت استرس داره ولی در عمل اصلا نمیفهمه چه جوری گذشت. زایمان هم همینجوریه. اگه شب قبلش هم خوابت نبرد باز هم مهم نیست. استرس اینم نداشته باش. توی بیمارستان وقت کافی برای خواب داری.