2737
2734
عنوان

داستان باردار شدن من

1096 بازدید | 40 پست

دوستانی که در اقدام و انتظار برای بچه هستن 

من تنبلی تخمدان شدید داشتم

من چهار سال تمام 

هر دکتری که بهم معرفی کردن با وضع مالی خراب رفتم و شده دوسه سال پیش ماهی یک تا دو میلیون آمپول میزدم 

گاهی تا دو یا سه شب تو مطب دکتر بودم و انواع قرص و آمپول 

از دارو گیاهی گرفته و از بادکش کردن و ...

شاید هفته ای ۱۵ الی ۲۰ تا آمپول میزدم و بی نتیجه 

همیشه در حال نذر و گریه و ... بودم 

همیشه هر کسی باردار میشد من گریه میکردم

حدود ۹۲ کیلو بودم خودمو به ۷۵ رسوندم 

که پریود نامرتبم مرتب با چهار روز اختلاف ینی سیکل ۳۴ الی ۳۵ روزه 

چند ماهی همین جوری گذشت که من کلا دیگه بیخیال بچه شدم و اینکه روی تناسب اندامم متمرکز شدم 

و هر وقت هم مامانم یا کسی میخواست در مورد بچه حرفی بزنه میگفتم خواهش میکنم از این موضوع حرفی نزنین من بدم میاد 

تا اینکه این ماه دیدم شش روز عقب انداختم فکر کردم چون یکم اشتهام زیاد شده بود چند روزه چاق شدم پریود نمیشم 

رفتم قرص لاغری خریدم و اشتهام کور شد و یک کیلو کم کردم بازم پریود نشدم بازم منتظر موندم تا اینکه ۱۶ روز عقب انداختم 

یواشکی به خواهر شوهرم گفتم برو بی بی چک بخر و به بقیه هم نگو دل هوایی بشن

فردا صبحش با شونه های افتاده رفتم توالت و با خودم می گفتم برم که با یه منفی دیگه روبه رو بشم 

در کمال ناباوری دیدم بی بی چک مثبت شد 

اصلا باور نمیکردم ساعت ۳ بعد ظهر دوباره زدم مثبت شد و تا فردا صبح روز بعد دوتا دیگه امتحان کردم هر دو مثبت شدن 

تا اینکه رفتم آزمایش همش ترس از این داشتم که منفی باشه که آزمایشمم مثبت شد 

شوهرم و همه خیلی خوشحال هستن و من از خدا و امام رضا بخاطر این عیدی و هدیه ی بزرگشون خیلی خیلی ممنونم 

دوستان فقط میخواستم بگم همه ی دکتر و دوا و ... همش بهانه ست تنها راه دور کردن استرس از خودتونه و ورزش کردن و تناسب اندام 

ان شاءالله خدا به هر کی منتظره این هدیه رو بده من لحظه ای آزمایشم مثبت شد برا همه دعا کردم 

شما هم برای من و سلامتی نی نیم دعا کنین خیلی سختی کشیدم دوستان 

ببخشید طولانی شد

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مبارکههههه😍😍

مرسی عزیزدلم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ای جان مبارکه😘

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

دقیقا منم 6 تیر بی بیم مثبت شد منم چهارساله بودمنتظربودم انشالا ک صدای قلب هردوروبشنویم من فردا قراره برم سونو برام دعاکن

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
مبارک قشنگم

مرسی گلم مبارک شما هم باشه

2706