2737
2739
عنوان

علائم کرونا چیه 😩😩

387 بازدید | 50 پست

من ده روزه سر درد دارم یبار رفتم دکتر .بهم امپول ویتامین b1 داد گفت اگه تا یه هفته بعد خوب نشدی حتما بیا .

ولی من میترسم برم ببفهمم یه مزیضی دارم حالا چه کرونا چه تومور چه هرچی😢😢😢😢😢

سر درد خالی میتونه کرونا باشه؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

استرس نداری گلم؟به مواد شوینده حساس نیستی؟

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن شاید میگرن داری

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2731

کرونا نیس اگه بود تا حالا چیزای دیگه ام نشون داده بود دوست عزیز

انشالله که چیزی نیس

آب زیاد بخور خیلی از سردردهای ما مال کم آبی بدن هست 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
استرس نداری گلم؟به مواد شوینده حساس نیستی؟

نه اصلا سابقه سردرد ندارم .ولی ده روزه مغزم داره میترکه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
کرونا نیس اگه بود تا حالا چیزای دیگه ام نشون داده بود دوست عزیز انشالله که چیزی نیس آب زیاد بخور خ ...

همسرم میگع اگه کرونا بود که تاحالا من ازت میگرفتم .اب هم زیاد میخورم کلا

2706