2737
2734
عنوان

دوستان برا جنسیت جنین رفتم دکتر

1733 بازدید | 110 پست

دکتر از اسپرم نوشت برا شوهرم گفت خوبه اسپرمش . گفت پریود شدی لتروزول بخور روز دهم بیا سونو. حالا شوهرم میگه هنو این ماه زیاد گرمی نخوردیم از ماه دیگه برو نظر شما چیه؟؟؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 

چرته اینا هرچی خدا بخاد همون میشه زودتر اقدام کنید 

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اوهوم

فقط لتروزول داد؟ من تنبلی تخمدان دارم لتروزول و اچ ام جی داده دارم استفاده میکنم ۳ شنبه باید برم سونو 

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
اوهوم

تغذیه زیادتاثیر نداره همون قرص خوردی روز تخمک گذاری باشه صبحشم فلوکونازول بخور هفته ای ک احتمال تخمک گذاری حسابی توت فرنگی و موز بخورشوهرتم معجون بده 

قبل اقدامم خودتو باجوش شیرین بشور

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

چندمین بچته؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
مگ دختر پسرش چ فرقی داره،هردو فرشته و برکت از خدان😍😍😍😍

حتما برای ایشون فرق میکنه که دنبالش هست چرا هر موقع تاپیک جنسیت یک عده میان از اینجور چیزا تایپ میکنن

بابا همه اینارو میدونیم !

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2706