2733
2734
عنوان

دوستان هستید یه چیزی تعریف کنم؟

314 بازدید | 30 پست

دیروز بود فکر میکنم ک یکی تاپیک زده بود برای یه نذری ک باید 5000تا با جوادالائمه ادرکنی رو میگفتن ک منم ب نیت حروف ابجد امام رضا و نیت ازدواجم ک زودتر جور بشه با یه آدم خوب 108تا برداشتم و شب موقع خواب گفتم بعد یه خوابی دیدم

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏

ارع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواب دیدم ک من ازدواج کردم و روز بله برونم هس و اون وسایلی ک خانواده داماد میاره رو آورده بودن اما جشن نبودش فقط یه انگشترو بقیه وسایلو آوردن 

تعریف کن لطفا

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738
خواب دیدم ک من ازدواج کردم و روز بله برونم هس و اون وسایلی ک خانواده داماد میاره رو آورده بودن اما ج ...

اول بگو دا خاب شوور

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
خواب دیدم ک من ازدواج کردم و روز بله برونم هس و اون وسایلی ک خانواده داماد میاره رو آورده بودن اما ج ...

بخاطر کرونا جشن نبوده حتما نگران نباش 😁

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

خواهرمم اتفاقا همون دیشب در مورد ازدواج من خواب دیده بود ک بازم توی خواب برای من هدیه آورده بودن خانواده همسر

خوشبحالت 108 تا. من 124000 تا صلوات برداشتم حاجت روا شدم از زیرش نمیتونم در برم😧 امان از جو گیری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خواهرمم اتفاقا همون دیشب در مورد ازدواج من خواب دیده بود ک بازم توی خواب برای من هدیه آورده بودن خان ...

چنسالته

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
2706