2733
2739

چندروزه ناراحتی اعصاب دارم بهتربگم ضعف اعصاب اگه درجریان تاپیک های قبلیم باشین گفتم شوهرم ۵سال زن گرفت وبازنش زندگی میکردموقع بارداربودم تنهام گذاشت تقریبایکسالی میشه برگسته خلاصه الان همش دعواداریم فوش میده من خودم سردرددارم کتم میزنه میگفت انقدرمیزنم توسرت دیوانه بشی حالاتصمییم دارم جداشم میترسم ازاینکه بچه هاموتنهایی بزرگ کنم غذادرست کنم میگه بدمزه دوتابشقاب پرهم کوفت میکنه چای میزارم میگه چایی که تودم میکنی بدمزه حرفایی بدمیزنه دادمیزنه واقعاازدستش مریض شدم حالاموندم سردوراهی‌چکارکنم موندم چه تصمیمی بگیرم الان یه هفته به خاطراعصابم مریضم مجبورشدم ۵روزپسرموپیش مامانم بفرستم نگه داره چون شیربه شیرن خسته میشم حالامیگفت توعرضه بچه داری نداری توهیچیت نیست الکی اونجوری میکنی خواهرانه راهنماییم کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

چ سخت،کاش میرفتی پیش مشاور

ولی خودت و اعصابت و آرامشت از همه چی مهم تره

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

شوهرت برای بزرگ کردن بچه ها چه قدمی داره برمیداره که میترسی تنهایی بزرگشون کنی؟ مشکل مالی داری؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

چرا شوهرتو بعد پنج سال با خیانت بزرگش پذیرفتی؟بنظرمن طلاق نگیر اما برو دادگاه و بگو مهریه و نفقتو بزار اجرا و بگو که من و بچه هام پیشش ارامش نداریم بددهنه دست بزن داره امنیت جانی نداریم تهدید به مرگ میکنه دادگاه حکم میده یه خونخ جدا براتون کرایع میکنه و خرج و مخارج خودتو بچه هاتو میده جداهم نشو مهریتم میده نمونه همینجوری دقیقل داریم تو اشناهامون همین کارو کرد اونم دوتا دختر داره الان جدا نشده چندین ساله اما خرج و مخارجشو میده مرده 

تا خدا با من است زمانه با من است .
شوهرت برای بزرگ کردن بچه ها چه قدمی داره برمیداره که میترسی تنهایی بزرگشون کنی؟ مشکل مالی داری؟

میگم اگه جدابشم حمایت مای ندارم بعدحرف بچه هاکه بابان ندارن منوازجداشدن میترسونه

2706