2737
2739
عنوان

بیاید از بدترین سوتی هاتون تو مدل لباس پوشیدنتون بگید اول خودم+++

| مشاهده متن کامل بحث + 146415 بازدید | 1123 پست
هممون اون دورارو گذروندیم😁😁😁

واقعاچرا😁😁

الان عکسامو نگاه میکنم.دلم میخاد عربزنم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
کلا مقنعه چیز ضایعیه  آدم خفه میشه توش اصلا هم شیک نیست

چرا برا زیر چادر کار اداری خوبه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه شخصیت من مناسب نبود ونیست

شلوارو میگی دیگه؟ چ مدلی مناسب شخصیتته

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خو ...

ای وای خداااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728

الان هم خیلیا شلوار دمپا میپوشن و بهشون میاد ' ی زمون مد شده بود همه ام میپوشیدن ' من چندتا داشتم الان اون تیپارو باشلوار دمپا تصور میکنم  دوس دارم سرمو بکوبم ب دیوار 'نوعه نو موندن حتی دوس ندارم شلوار خونه ش کنم

2738

ما رفتع بودیم مراسم عقد بعد مادر عروس زیر لباس مجلسی شلوار جین پوشیدع بود 

من و دوستام دهنمون وا موندع بود 😂🥺

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چپه پوشیدم😐😐😐😐😐از استرس مقنعه مخصوصا😑😑😑😑یا بعضی وقتا هم یه جام باز بوده😐😐😐مخصوصا وقتی ک ...

من مدرسه رفتنی ک کوله میپوشیدم غافل میشدم مانتوم رسیده بود ب گردنم🤕🤕🤕

منم رفته بودم عروسی یادم رفته بود مارک لباسو بکنم همونجوری وسط میرقصیدم 

😂😂😂😂😂😂😂

من ی دونشو دارم نو نو 

بافت بالاییش قرمز و مشکی 

خیلی دوسش دارم

اصلا استفادشم نکردم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
من از عروسی برگشته بودم همه خسته بودن ی طرف افتاده بودن  من گفتم کسی نمیاد اتاق وسط اتاق شلوار ...

پسر داییت چه رویی داشته ک بیرونم نمیرفته😂

من مدرسه رفتنی ک کوله میپوشیدم غافل میشدم مانتوم رسیده بود ب گردنم🤕🤕🤕

اخ اخ گفتییییی منم هعییی کم اینطور واسم پیش نیومده😂😂

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

مقنعم گیر کرده بود بالا رو کلیپس تو خیارون همه داد میزدن مقنعه ت درست کن من فکر میکردم طرفدارامن دارن سلام میکنن بهم تا ی ساعت بعد دوستام دیدنم گفتن اوسکل چرا هرچی میگفتیم مقنعه ت درست کن نفهمیدی

آینده به کسانی تعلق دارد ک زیبایی، رویاهایشان را باور دارند.
2706